Ви є тут

Відділ реєстрації актів цивільного стану по м.Ужгород (ЗАГС, РАГС)

РАГСи
0
Ще нема голосів
 • 32337
 • 13
 • Телефони: 
  (03122) 61-44-39, 61-43-03
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  вул. Уральська,5
Додаткова інформація: 

Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану. Відповідно до Статті 28 Сімейного кодексу України, заява про реєстрацію шлюбу подається жінкою та чоловіком до будь-якого державного органу реєстрації актів цивільного стану за їхнім вибором. Заява про реєстрацію шлюбу подається жінкою та чоловіком особисто. 
Якщо жінка і (або) чоловік не можуть через поважні причини особисто подати заяву про реєстрацію шлюбу до державного органу реєстрації актів цивільного стану, таку заяву, нотаріально засвідчену, можуть подати їх представники. Повноваження представника мають бути нотаріально засвідчені. Якщо реєстрація шлюбу у визначений день не відбулася, заява про реєстрацію шлюбу втрачає чинність після спливу трьох місяців від дня її подання. 
Згідно зі Ст.32 Сімейного кодексу України, шлюб реєструється після спливу одного місяця від дня подання особами заяви про реєстрацію шлюбу. За наявності поважних причин керівник державного органу реєстрації актів цивільного стану дозволяє реєстрацію шлюбу до спливу цього строку. У разі вагітності нареченої, народження нею дитини, а також якщо є безпосередня загроза для життя нареченої або нареченого, шлюб реєструється у день подання відповідної заяви. 
 Шлюб реєструється у приміщенні державного органу реєстрації актів цивільного стану. За заявою наречених реєстрація шлюбу в урочистій обстановці може бути проведена в іншому місці. За заявою наречених реєстрація шлюбу може відбутися за місцем їхнього проживання, за місцем надання стаціонарної медичної допомоги або в іншому місці, якщо вони не можуть з поважних причин прибути до державного органу реєстрації актів цивільного стану. Присутність нареченої та нареченого в момент реєстрації їхнього шлюбу є обов'язковою. Реєстрація шлюбу через представника не допускається. Особи, які збираються укласти шлюб, можуть укласти також шлюбний договір (контракт). Про умови та порядок його укладення Ви можете дізнатися, прочитавши главу 10 Сімейного кодексу України.

 Час прийому громадян: 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

9.00 - 17.00  (без перерви, держ. реєстрація смерті)

10.00 – 16.00

10.00 – 16.00

10.00 - 13.00 

з 14.00 до 17.00 (тільки реєстрація шлюбів)

10.00 – 16.00 (надання безплатних консультацій)

9.30 – 13.00

з 13.00 до 17.00  (тільки реєстрація шлюбів)

 

– 


 


Коментарі
Зображення користувача Гість.
Гість

09/03/2016

Доброго дня!я би хотіла дізнатись, чи можна он-лайн до Ужгородського РАГСу подати заяву про  реєстрацію шлюбу? Могли би Ви пояснити мені процедуру такої реєстрації.Дякую за відповідь. Катерина 

Зображення користувача Гість.
Гість

29/04/2019

Особисто мусите звертатись...

Зображення користувача Гість.
Гість

06/02/2017

Меня тоже интнресует ответ на заданный вопрос.дети живут в Польше,но реристрироваться хотят на Украине в Ужгороде.Можно ли подать заявление в электронном виде и как это сделать?

 

Зображення користувача VV.
VV

15/02/2018

Доброго вечора.Я б хотіла дізнатись ,чи можливо змінити дату реєстрації шлюбу?

Зображення користувача Дима.
Дима

16/03/2018

Здравствуйте. Хотел узнать! могу ли я через вас узнать чи развели меня? Я подавал заяву на развод через суд! Но не какого места о разводе не получил! Заранее спасибо!

Зображення користувача Гість.
Гість

17/03/2018

Добрый день, у меня вопрос, какие документы нужны для заключения союза, для меня (гражданки Украины) и будущего мужа (гражданин Польши) 

Зображення користувача Людвиг .
Людвиг

05/06/2019

Доброго времени суток! Подскажите пожалуйста как мне получить дубликат свидетельства о рождении деда, какие нужны документы,  какой порядок подачи. Я нахожусь в другой стране( Россия) 

Зображення користувача Лерка.
Лерка

28/10/2019

Добрий день, чи можливо в один день зареєструвати дитину і зареєструвати шлюб з чоловіком, так як не встигли до народження дитини...

Зображення користувача Лерка.
Лерка

29/10/2019

Доброго дня, скажіть будь ласка чи можливе в один день зареєструвати дитину новонароджену та шлюб з чоловіком...

Зображення користувача Гість.
Гість

09/01/2020

Мене звуть Олена Коцева . Пишу Вам з Болгарії .Прошу надати інформацію :як перевірити наявність чи відсутність нащадків української громадянки, яка померла в 2013 р. і мешкала в м.Ужгород? Чи можете направити мені Вашу електронну  адресу для детального опису мого прохання та зазначення імен і дат  на мою ел.пошту: olenasof@gmail.com, оскільки мова йде про особисті данні і згідно законодавства я не маю права їх розголошувати публічно.

Я перекладач україхнської та болгарської мови і звертаюсь до Вас з приводу прохання мого клієнта в Болгарії. Запит пов*язаний зі спадщиною, яка знаходиться в Болгарії- землеробська земля. За законами Болгарії, іноземні громадяни не мають права  власності на землі, але людина, яка до мене звернулась готова викупиту частку, яка належать нащадкам його дядька. 

Зображення користувача Гість.
Гість

01/04/2020

Коли приймаються заяви на розірвання шлюбу?

Зображення користувача Марія Іванівна.
Марія Іванівна

01/10/2020

Доброго дня!Чи можна у Вас отримати зразок довіренності ,щоб отримати у ЗАГСІ від імені дочки свідоцтво про народження її батька,та про його смерть.Дякую.

Зображення користувача Гість.
Гість

06/09/2021

Коли приймаються заяви на розірвання шлюбу? Яка послідовність цієї процедури?

Додати відповідь