Ви є тут

Відділ обслуговування юнацтва, Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва

Театри, бібліотеки, музеї
0
Ще нема голосів
 • 2967
 • 0
 • Телефони: 
  (03122) 3-50-57
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  провулок Театральний,9
  Графік роботи: 

  Понеділок-П'ятниця: 9.00-18.00. Субота: вихідний. Неділя: 9.00-18.00.

Додаткова інформація: 

У вдділі обслуговування юнацтва працює абонемент та читальна зала.

У відділі понад 15 тисяч примірників вітчизняної та зарубіжної літератури українською, російською та угорською мовами. У відділі працює клуб соціально-психологічної допомоги підліткам „Діалог”, де можна отримати фахові консультації досвідчених спеціалістів. Спільно з Закарпатським центром соціальних служб для молоді проводяться психологічні тренінги, зустрічі з лікарем-наркологом, вечори запитань та відповідей, юридичні діалоги, просвітницькі акції „Молодь про наркотиків”, „Молодь і СНІД: серйозний погляд”. 

У читальному залі: понад 7 тис. книг та періодика російською та українською мовами. У відділі широко представлений фонд довідкових видань: енциклопедії (універсальні, галузеві), словники, довідники (для старшокласників та абітурієнтів). На допомогу освітньому процесу у читальному залі проводяться дні інформації, предметні тижні, місячники абітурієнта. 

Літературно-мистецька вітальня „Словоспів” гостинно запрошує своїх читачів на тематичні вечори, ювілеї письменників, традиційно щороку проводяться Шевченківські читання „Дзвенять Кобзареві струни”. 

 

Сайт: http://zodub.uz.ua

 

Коментарі
Додати відповідь