Ви є тут

Ужмед, клініка

Медичні центри та клініки
4
Рейтинг закладу: Жодного Рейтинг: 4 (1 голос)
 • 29844
 • 1
 • Телефони: 
  (0312) 44 44 64; 61 30 56; 050 18 332 18
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  вул.Новака, 19а
Додаткова інформація: 

Як багатопрофільний медичний центр, клініка "Ужмед" пропонує нову якість і повний комплекс амбулаторно-поліклінічних послуг - від прийому практично будь-якого лікаря-спеціаліста та проведення різних діагностичних процедур, для виконання амбулаторних операцій і реабілітації. 

У центрі приймають досвідчені фахівці - лікарі вищої категорії і кандидати медичних наук. Сучасне обладнання, зручний графік роботи, затишна обстановка та доступний рівень цін забезпечують комфортне і якісне отримання медичної допомоги.  Також в клініці передбачені різні системи обслуговування клієнтів: Надання окремих лікувально-діагностичних послуг, індивідуальні програми річного обслуговування, програми добровільного медичного страхування.

Напрямки роботи: гінекологія; урологія; кардіологія; неврологія; мамологія; гастроентерологія; ендоскопія,ендокринологія; травматологія; судинна хірургія; лабораторна діагностика.

Сайт центру: http://www.uzhmed.com/.

Коментарі
Зображення користувача Гість.
Гість

17/08/2017

Шановні власники!Персонал,який відповідає за записи у Вас нікчемний.Адміністратор записує на одну і ту саму годину декілька пацієнтів.Персонал,який відповідає за запуск клієнтів в кабінеті,грубо відповідає людям.Якщо зап сали,я на одну годину,то не сомнівайтесь що прийом відбудеться через 1 годину із запланованим часом.Розрахунок відбувається відразу в кабінеті і без надання чеків.Так називається в нашій державі платна медицина.

Додати відповідь