Ви є тут

Ужгородська ЗОШ І-ІIІ ступенів №19 з профільним вивченням предметів

Школи, гімназії, ліцеї, НВК
0
Ще нема голосів
 • 7940
 • 0
 • Телефони: 
  (0312) 65-27-77; 65-77-99; 65-27-99; 65-45-22
 • Керівник: 
  Ващук Світлана Георгіївна
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  вул.Заньковецької, 66
Додаткова інформація: 

З перших днів відкриття школа отримала статус експериментальної. Пройшло небагато років, і сьогодні – це сучасна школа, яка має свій стиль і своє кредо – забезпечення високоякісної освіти в умовах загальноосвітньої школи. На даний час таке завдання реалізується комплексом навчально-виховних заходів загальноосвітнього, а також профільного та до профільного навчання, що забезпечує індивідуалізацію та гуманізацію освіти.

До послуг обдарованих дітей можливість навчатися у допрофільних та профільних класах математичного, філологічного, суспільно-гуманітарного, природничого, економічного, спортивного та технологічного напрямів навчання.

У школі впроваджено навчальні спецкурси: основи економіки, оператор ЕОМ, права людини, риторика, основи екології, українознавство. Введено вивчення другої іноземної мови у ІІ – й та ІІІ – й ступені навчання. Нині ЗОШ№19 – це центр освітньо-виховної роботи з дітьми у великому мікрорайоні міста Ужгорода.

Для учнів у школі функціонують спортивні секції з волейболу, легкої атлетики, кульової стрільби, працює мистецька студія, літературно-драматична студія, дитячий хор, танцювальна студія та ін.

Школа є лауреатом всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України – 2006″  у номінації «Школа педагогічного пошуку».

Сайт школи: http://www.19school.in.ua/.

Коментарі
Додати відповідь