Ви є тут

Smile-camp, дитячий творчий проект

Рейтинг: 
5
Рейтинг: 5 (1 голос)
 • 3106
 • 0
 • Ціни 
  5500 грн / 12 днів
 • Вік дітей: 
  7-14 років
 • Розташування
  Закарпатська обл. смт. Жденієво
  Офіс

  Закарпатська обл., м.Мукачево, вул. Пушкіна 16/7 «Креатив-студія Азбука»

  Тел.: 050 564 34 82, 050 195 25 04

Далеко від міського шуму в самому серці Карпат, в лісі, серед співу птахів і дитячого сміху кипить маленьке життя. Тут немає місця комп'ютерним іграм і телевізору. Тут немає різниці, які оцінки у тебе в щоденнику. Тут кожна дитина в першу чергу особистість, до думки, якої прислухаються. Тут вожатий не тільки активний керівник команди, який веде по новому дитячому світу, але і друг. Тут захват і буря емоцій щодня.

Дитина, вперше потрапляючи в наш табір, відкриває для себе новий світ. Коло друзів, команда, колектив тут не порожні слова. Унікальна атмосфера табору дозволяє кожному малюку, дитині, підлітку розкритися в своєму кращому світлі, проявити свої таланти, випробувати свою сміливість, азарт, терпіння. Будь то спортивні змагання, творчі вечори, командні ігри або щоденні концерти, театральні постановки і танцювальні марафони в яких із задоволенням беруть участь всі і кожен. У це складно повірити, це можна тільки пережити

Умови перебування: 

База розташована в екологічно чистому, мальовничому куточку Карпатських гір, смт. Жденієво. Діти розміщуються номерах напівлюкс на 2 - 3 людини, із зручностями і телевізором в номері.

З вікон готелю відкривається дивовижної краси вид на гори.  Прибирання сан.вузлів і номерів здійснюється прибиральниками. Подача холодної та гарячої води в номерах постійна. 

На території комплексу розташовано 2 корпуси. Є зал для тренінгів, хол для вечірніх заходів та дискотек, на вулиці розташована затишна обгороджена територія для ігор на свіжому повітрі, велика літній майданчик для проведення заходів і дискотек. На території є альтанки для занять, відкритий басейн, річковий пляж, міні-футбольне поле і волейбольний майданчик. А також, місце для проведення спортивних ігор і заходів. Навколо готелю розташовані гори, що дає можливість туристичних походів та екскурсій.

Повноцінне 5-ти разове харчування. Смачна закарпатська та українська кухня, по-домашньому приготовані страви. В наявності завжди свіжі фрукти і овочі, солодощі, домашня випічка. Діти їдять в ресторані готелю. Накривають на столи і прибирають зі столів офіціанти.

У денний і нічний час ворота комплексу закриті, і сторонні не можуть потрапити в комплекс, вночі двері готелю так само закриваються на ключ. У нічний час доби за територією ведеться постійне відео спостереження. Під час активних ігор за дітьми завжди стежать дорослі. Без дозволу і супроводу дорослих дитина залишати територію не має права. Дорослі постійно знаходяться з дітьми.

Табір забезпечує цілодобове медичне спостереження за дітьми. Кабінет лікаря розташований у приміщенні туристичного комплексу. При необхідності огляду дитини лікарями вузького профілю, діти направляються у супроводі дорослих у дитячу поліклініку р Мкачево. Якщо зі здоров'ям дитини, виникнуть проблеми - батьки завжди будуть сповіщені першими.

Програма: 

Основні завдання програми:

Створення умов для саморозвитку та самореалізації, розвиток креативного і стратегічного мислення, розвиток фантазії і творчого потенціалу дитини, розвиток емоційного інтелекту та творчих здібностей у дитини в умовах психологічного комфорту та гарного настрою. Це поєднання дитячого відпочинку на літніх канікулах у таборі, дитячих розвиваючих та тренінгових програм, а також програма занурення в середовище безперервної творчості, позитивних думок та емоцій!

Додаткова інформація: 
Графік: 

1 зміна: 25.06-6.07  -  Лабораторія відкриттів

Вокальні та танцювальні майстер-класи, наукові експерименти. Запис власного шоу-проекту!

2 зміна: 07.07-18.07 - Акули великого бізнесу

Ігрові тренінги з лідерства та комунікації. Місто професій. Створимо власний бізнес-проект!

3 зміна: 25.07-05.08  - Кіноакадемія

Спробуємо себе в ролі сценариста, режисера, оператора. Створимо свій відео-продукт!

У кожній зміні:

- Творчі майстер-класи

- Командні гри

- Квести

- Англійська мова

- Ігро-клуб

- Зйомки проектів

- Психологічні тренінги

- Вечірні заходи

Коментарі
Додати відповідь
Будь-ласка, дайте відповідь на питання
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).