Ви є тут

Сімейна амбулаторія по вул. Капушанській

Поліклініки, лікарні, консультації, сімейні амбулаторії
0
Ще нема голосів
 • 17828
 • 1
 • Телефони: 
  (03122) 5-08-33
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  вул. Капушанська, 161
Додаткова інформація: 

Сімейна амбулаторія є структурним підрозділом Ужгородської міської поліклініки, що знаходится в центрі нового, «спального», мікрорайону Ужгорода, територіально віддаленного від інших медицичних закладів. Даний факт робить її необхідною для наближення первинної медичної допомоги населенню міста, що надається за сімейним принципом.

Сьогодні у амбулаторії працює 9 лікарів, з них 7 – сімейні лікарі, 1 лікар-лаборант, а також 8 медсестер, та 2 молодші медсестри. Лікарі семейной амбулатории були першими і, до недавна, – единими фахівцями загальної практики, які обслуговували всю родину, а саме – пацієнтів будь-якого віку, включаючи немовлят, осіб похилого і старечого віку.

Сімейна амбулаторія є єдиною поліклінічною базою кафедри терапії та сімейної медицини ФПО УжНУ для сімейних лікарів Закарпатскої області – на базі амбулаторії проводяться цикли амбулаторного прийому під час курсів перекваліфікації та підвищення кваліфікації лікарів, підготовки лікарів-інтернів-інтернів за фахом «сімейна медицина». Практичні заняття з лікарями та консультування населення мікрорайону проводить зав. курсом сімейної медицини, доцент кафедри терапії та сімейної медицини к.м.н. Колесник Павло Олегович.

Коментарі
Зображення користувача Гість.
Гість

18/02/2016

Нема в рейтингу голосіві небуде, нема за кого голосувати. Сьогодні викликали лікаря   пів години спілкувалась з хамовитою особою, яка навіть не назвала себе (видно глуховатою). В резудьтаті я не зрозуміла чи прийде лікар чи ні? Мені висказали незадоволення що хворий - дорослий чоловік, а не дитина. Просто якесь жахіття, а не спілкування і це за мої ж гроші ( я плачу податки). Хто знає до кого можна поскаржитись на погану роботу реєстратури цього закладу.

Додати відповідь