Ви є тут

Поліглот, навчальний центр

Курси вивчення іноземних мов
5
Рейтинг закладу: Жодного Рейтинг: 5 (1 голос)
 • 3664
 • 1
 • Телефони: 
  099 521 21 78 (курси для дітей)
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  вул. Фединця, 47 (ТЦ "Уж"), 4-ий поверх
Додаткова інформація: 

У навчальному процесі застосовується комунікативна методика. Одним з головних її принципів є імітація ситуацій з реального життя, покликаних стимулювати учнів до активного говоріння на доцільні теми. Неможливо оволодіти мовою, вивчаючи лише суху теорію і не застосовуючи вивчене на практиці. Цей метод навчання дозволяє моделювати мовне середовище на будь-якому рівні. Комунікативна методика охоплює сукупність прийомів, покликаних навчити ефективному спілкуванню в мовному середовищі. На відміну від класичних методів, основу яких становить повторення і запам'ятовування, хід уроку залежить від діалогу між викладачем та учнями - їх відповідей, реакції і т.п.

Педагогічний склад навчального центру ретельно підібраний і добре підготовлений. Усі викладачі проходять курс підготовки для роботи в центрі. Робота з викладачами ведеться протягом всього навчального року. Викладачі працюють в рамках методики центру, проте це аж ніяк не обмежує їх для того, щоб зробити уроки яскравими та неординарними.

Навчальний центр "Поліглот" використовує найсучасні підручники і завжди слідкує за новинками серед навчальних посібників. 

Діє гнучка система знижок.

Сайт центру: http://polyglot-2011-ua.blogspot.com/

Коментарі
Зображення користувача Гість.

27/08/2011

Хто що може сказати про цей центр, а то збираюся туди на навчання, от думаю чи варто?

Додати відповідь