Ви є тут

Новорічні дитячі ігри

27/12/2011

  • 1

Подарунок

Це просто ідеальна гра для новорічного вечора. Кожен з гравців вигадує, який би подарунок він зробив своєму "сусідові". А потім по черзі починають показувати свій "подарунок" за допомогою міміки і жестів. Як тільки сусід вгадав, він може загадувати свій подарунок наступному гравцеві. Слова заборонені! У крайньому випадку допускається підказка, але така, в якій міститься тільки опис (а не назва) предмета.

Повітряні кульки

 Це ідеальні "м'ячі" для кімнати. Просте розвага: дмуханням утримувати кульку в повітрі. Роблять це все одночасно, а тому завдання не з простих. Щоб не переплутати кульки, на них можна щось намалювати або позначити цифрами.

 За допомогою кульок можна влаштувати і змагання з "штовхання ядра". На край столу кладуть кульку. Гравцеві  зав'язують очі і ставлять спиною до столу. За командою він повинен зробити п'ять кроків вперед, тричі обернутися на місці, повернутися до столу і здути на підлогу кульку. Найчастіше правильний напрям втрачається, і під загальний сміх гравець  намагається здути кульку звідти, де його й близько немає.

Нісенітниця   

Перед кожним учасником - листок паперу. Ведучий ставить питання, на які треба відповісти: хто, коли, де, що робив, що бачив, що сказав?  Питання можуть бути й іншими - суть в тому, що, відповівши на питання, треба передати свій листок сусідові зліва (при цьому верхній край листка загортають, щоб не можна було прочитати написане). У свою чергу сам ти отримуєш листок від сусіда справа. Коли листки обійдуть всіх по колу, ведучий збирає їх і вголос читає вийшло. Іноді виходить дійсно нісенітниця, а іноді - просто сміхота.

Контакт

Ведучий задумує слово і називає всім його першу літеру, скажімо, "д". Мета всіх інших - здогадатися, що за слово він загадав, і вони висловлюють йому свої припущення у формі загадок: "Може бути, це гніздо для кріплення шурупа в стіні?" Ведучий повинен зрозуміти, що мається на увазі, і відповісти: "Ні, це не дюбель" або "Так, це дюбель" (якщо він загадав слово "дюбель"). Якщо ведучий не може назвати слово, про яке його запитували, - йому доводиться назвати наступну букву свого слова ... У грі діє правило: якщо хтось поставив питання ведучому, а інші раніше його зрозуміли, про що питання, то вони повинні дати про це знати, сказавши: "Контакт!" Якщо ніхто в контакт не увійшов, ведучий відповідати на запитання не зобов'язаний. Гра продовжується, поки задумане слово не буде відгадане. Той, хто поставив останнє запитання, стає ведучим.

Електричний струм

У цю гру можна грати прямо за святковим столом. Всі сідають і беруть один одного за руки під столом. Необхідно вибрати ведучого і першого гравця, з якого починається гра. Цей "перший" стискає руку сусіда праворуч, той передає імпульс потиску наступного гравця - і так по ланцюжку ... За сигналом "Стоп" гра зупиняється, а ведучий має вгадати, на кому зупинився потиск. Якщо йому це вдалося, провідним стає той, кого вгадали. Ну а якщо ні - ведучий залишається!

Намотуй швидше

Для цієї гри потрібно заготовити дві котушки й нитки довжиною 3 - 5 м. На середині нитки робиться відмітка - фарбою або вузлом. Гравці стають один проти одного, тримаючи в руках по котушці таким чином, щоб нитка була туго натягнута. За командою починають швидко намотувати нитку на котушку, весь час наближаючись один до одного. Виграє той, хто першим дійде до середини нитки.

Передай апельсин

У цій веселій грі учасники шикуються в шеренгу. Гравці - від першого до останнього - повинні передати по ланцюжку апельсин (або м'ячик). Суть гри в тому, що руками при цьому користуватися не можна - тільки підборіддям або плечем! Якщо апельсин падає на підлогу, все починається з початку.

Японські піжмурки

Гравці стають у коло, один посередині, очі в нього зав'язані. Він птах. Решта ходять навколо нього і повторюють: "Пташка, пташка, замкнена в клітку, коли ти вийдеш до мене, моя пташка?" Обійшовши кілька разів колом, вони зупиняються і запитують: "Хто стоїть за тобою?" Птах називає ім'я кого-небудь з гравців. Якщо він вгадає, на його місце стає названий ним, і йому зав'язують очі, а якщо ні, він продовжує бути птахом, гра повторюється.

Пташиний ринок

Це - італійська гра. Грають шість - вісім чоловік. Один гравець - продавець, інший - покупець. Решта сідають навпочіпки і руками охоплюють коліна. Вони курчата.
Покупець підходить до продавця і запитує: "Є у продажу курчата?" - "Як не бути, є". - "Ви можете?" - "Будь ласка". Покупець заходить ззаду курчат і по черзі доторкається до них: "Цей мені не подобається, занадто старий", "Цей жилавий", "Цей худий" і т.д. І нарешті, торкнувшись обраного курчати, каже: "Цього я куплю". Продавець і покупець піднімають курча за обидва лікті в повітря, розгойдують і кажуть: "Ти хороше курча. Не розчіплюй руки і не смійся". Якщо вибране курча почне посміхатися чи сміятися або розчепить руки, він вибуває з гри.

Із закритими очима

Одягнути  товсті рукавички, визначити на дотик, що за предмет вам дали.

Коментарі
Зображення користувача slavka.
slavka

06/01/2012

Непогана підбірка. Про декі ігри навіть не чула. Можна гратися не тільки на свята.

Додати відповідь