Ви є тут

Науково-технічний центр для дітей, Падіюн

Технічні, творчі гуртки
0
Ще нема голосів
 • 3993
 • 0
 • Телефони: 
  (0312) 64-34-00; 64-31-00
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  наб. Студентська, 8
Додаткова інформація: 

Функціонує за напрямками: початкове технічне моделювання, технічне моделювання, авіа-, судномоделювання, космічна лабораторія «Сузір’я», клуб «Майстер-хобі», гуртки комп’ютерної грамотності, хімії, біології і математики. Знання і навички, отримані у кожній із близько двадцяти навчальних груп центру — унікальна можливість школярам розширити сій світогляд та визначитися щодо подальшої діяльності в житті.

Гурток авіамоделювання НТЦ «ПАДІЮНу» — це один із найдавніших напрямків роботи Палацу, був заснований у 1951 році. Гуртківці не лише виготовляють літаючі моделі, але й беруть участь і перемагають у змаганнях з авіамодельного спорту. У предметних секціях НТЦ учні отримують ґрунтовні знання і згодом завдяки їм поповнюють студентські лави.

У клубі «Майстер-хобі» хлопці навчаються основ технічного моделювання, виготовляють моделі кораблів, військової техніки та макети дерев’яних церков і замкової архітектури краю — за авторською методикою та комплексною програмою «Збережіть скарби рідного краю». Вихованці НТЦ ведуть науково-дослідницьку роботу, збирають і опрацьовують матеріал з історії і розвитку техніки. НТЦ «ПАДІЮНу» надає можливості для змістовного дозвілля, трудової активності, професійної орієнтації і формування у вихованців організаторських здібностей.

http://padiun.org/index/naukovo_tekhnichnij_centr/0-20

 

 

Секції та гуртки: 

Початкове технічне моделювання, технічне моделювання, авіа-, судномоделювання, космічна лабораторія «Сузір’я», клуб «Майстер-хобі», гуртки комп’ютерної грамотності, хімії, біології і математики.

Коментарі
Додати відповідь