моя дочка не всіх словах вимовляє звук Р

добрий день. моїй дочці 3 роки. вона пізно почала говорити.хотіла розмовляти швидко и тому ковтала и путала послідовнисть складів. але після того, як почала ходити в дитячий садок її вимова змінилась у кращу сторону. і всеж в деяких словах(невсіх) вона не може вимовити звук р. потрібно звертатись до спеціаліста, чи вона переросте?

Добого дня! Якщо мова йде про звук "р", то він у нормі повинен вимовлятися у 5-6 років. Хвилюватися вам не потрібно, адже у деяких словах дитина вже вимоляє цей звук. Але, якщо є бажання, можете потренуватися з дитиною вимовляти цей звук. 
Для початку закріплюйте вимову «р» на початку слова у простих словах (рак, риба, рот, руки, рись, Рома, Рита). Відразу говоріть ці слова у реченнях - "У Роми є риба",  "Рита зловила рака!". Потім проговорюйте  слова зі звуком «р» в середині слова: гора, пара, гори, комарі, урок, перо, беру, Марина і т.д., далі речення  - "Там - гора",  "Тут - нора", "У Марини - перо". Далі пробуйте  слова зі звуком «р» наприкінці слова - комар, дар, мир,  кефір, сир, хор. Можна придумати чистомовки: «ра-ра-ра - висока гора», «ри-ри-ри - гудуть комарі», «ру-ру-ру-ручку я беру», «ар-ар-ар – там самовар» і т.д. Тільки після відпрацювання таких слів переходьте  до складних слів зі збігом приголосних (брати, краса, праска, простий, курка  і т.д.).
Не перестарайтеся, адже повторення кількох слів, фраз, чистомовок щодня для дитини цілком достатньо. Накопичуйте словниковий запас поступово. Терпіння вам та успіху.