Ви є тут

Малятко, обласний дитячий спеціалізований пульмонологічний санаторій

Дитячі санаторії
0
Ще нема голосів
 • 3855
 • 1
 • Телефони: 
  (0312) 73-97-99
 • Розташування
  Закарпатська обл
  с.Оноківці
  вул. Головна, 1
Додаткова інформація: 

На території Закарпатської області єдиним на даний час спеціалізованим лікувально-оздоровчим закладом, який забезпечує комплексне проведення реабілітаційних заходів дітям дошкільного віку (2–6 років) та молодшого шкільного віку в літній період з неспецифічною бронхо-легеневою патологією, є обласний спеціалізований пульмонологічний санаторій “Малятко” на 80 ліжок.

Санаторій „Малятко” є лікувально-оздоровчим закладом для проведення реабілітаційних заходів дітям з рецидивуючими бронхітами в фазі ремісії, реконвалесцентам пневмонії, з хронічними бронхітами поза загостренням, з бронхіальною астмою та іншими проявами респіраторних алергозів, а також дітям з пониженою опірністю організму до захворювань верхніх дихальних шляхів (диспансерна група–ЧТХ).

Дітям санаторію надається вузько-спеціалізована та консультативна допомога. З метою виявлення та санації хронічних вогнищ інфекцій всі діти в період обстеження оглядаються суміжними фахівцями – отоларингологом та стоматологом. У розробці індивідуального та найбільш правильного комплексу лікувально-оздоровчих заходів беруть участь лікар-фізіотерапевт та реабілітолог.

Загальними протипоказами до направлення дітей в санаторій є усі хвороби в гострому періоді, перенесені інфекційні хвороби до закінчення терміну ізоляції, бацилоносіння, активні форми туберкульозу, хвороби серцево-судинної системи з недостатністю кровообігу вище І ступеня, діти з епілепсією, психоневрозами, розумовою відсталістю, які потребують індивідуальних умов догляду та лікування.

 

Коментарі
Зображення користувача Діана Шведяк.
Діана Шведяк

27/10/2015

Доброго дня в нас білок 0.33 тобто в 10 раз перевищує норму 0.033 ми обстежуємся вже пів року результату ніякого робили узд урограму біозімію все в нормі а причини і досі не знайшли зараз ми лікуєм аскариди підкажіть що нам робити далі бо ми уже незнаєм до кого звертатись

Додати відповідь