Ви є тут

Лідер, багатопрофільний ліцей (ЗОШ І-ІІІ ступенів школа №20 м.Ужгорода)

Школи, гімназії, ліцеї, НВК
0
Ще нема голосів
 • 8928
 • 0
 • Телефони: 
  (03122) 3-63-17
 • Керівник: 
  Пуківська Марина Іванівна
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  вул.І.Сільвая, 3
Додаткова інформація: 

У ліцеї «Лідер»-ЗОШ №20  навчається понад 600 дітей. У початковій школі організовано навчання в 10 класах.

У  2012 році   в закладі  розпочали впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» . У 1-Б класі навчаються за інноваційною методикою 24 першокласники під керівництвом вчительки Станкович Наталії Ярославівни. Для вивчення англійської мови відведено 3 години на тиждень. Група продовженого дня у проектному класі комплектується за принципом «клас-група».  Детальніше про проект http://intellect-ukraine.org/ та на сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

З 5 класу в школі здійснюється допрофільне навчання, завдяки якому дитина може ознайомитися глибше з різними дисциплінами і обрати для профільного навчання ті предмети, що найбільше відповідають її хисту і інтересам.

У 2012-2013 н.р. в старшій школі учні навчаються за обраними профілями: правовим, філологічним,  історичним та математичним.

Діти зміцнюють здоров’я в шкільному басейні «Нептун». Унікальність басейну в тому, що тут можуть займатися плаванням і дошкільнята, і молодші школярі. Один або два рази на тиждень школярі початкової школи мають у розкладі уроки плавання.

Після уроків в басейні організовано заняття в платних групах  (по 10-12 чоловік) під керівництвом Лісіцина Миколи Григоровича.

У навчальному закладі  створені умови для інклюзивного навчання дітей з особливими потребами.

Улюблені шкільні свята – День краватки, День Європи, Ukrainian Fashion Day, спортивне сімейне свято «Тато, мама, я – дружна сім’я»…

Коментарі
Додати відповідь