Ви є тут

Гімназія м.Ужгород

Школи, гімназії, ліцеї, НВК
0
Ще нема голосів
 • 6714
 • 1
 • Телефони: 
  (0312) 66-22-57; 66-23-74; 66-26-89
 • Керівник: 
  Роман Сергій Іванович
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  вул. 8 Березня,44
Додаткова інформація: 

Гімназія м. Ужгорода знаходиться в сучасному приміщенні, зведеному в 1993 році словацькими будівельниками. До послуг гімназистів сучасні класні приміщення, кабінети фізики, хімії, біології, інформатики, математики, 4 мультимедійні обладнання, бібліотека з читальним залом, велика їдальня на 250 місць.

Спортивна база збудована за європейськими стандартами: закритий плавальний басейн, 3 спортмайданчики та 4 спортивні зали (для ігрових, гімнастичних, бальних видів спорту та силових єдиноборств). Кабінети інформатики оснащені комп'ютерами нового покоління, які включені в мережу інтернет.

До першого класу гімназії зараховують дітей, які пройшли конкурсний відбір після закінчення початкової школи. Тут учні навчаються за такими профілями: гуманітарний, фізико-математичний, природничий. Навчальний процес проходить у різних формах: лекційні години, практичні, лабораторні, семінарські заняття та конкурси-захисти у секціях Закарпастької філії Малої академії наук.

Свої здібності, нахили й обдарування гімназисти розвивають у позаурочний час у секціях та гуртках, що працюють на базі закладу: вокальний, драматичний, бального танцю, КВК. Чудова спортивна база дає можливість гімназистам займатися різними видами спорту: плаванням, легкою атлетикою, баскетболом, волейболом, карате та ін. Особливою гордістю гімназії є успіхи команди КВК "Вхід у змінному взутті", який є 8 разовий переможцем Всеукраїснького турніру.

Традиційними стали у гімназії відкриті змагання з баскетболу на кубок гімназії, Дні здоров'я на лоні природи, відзначення Дня гімназії, проведення змістовних презентацій, інтелектуальних турнірів, дискусійних клубів, літературно-мистецьких віталень.

Педагогічний і фаховий потенціал колективу вагомий і значний: 2 Заслужені вчителі України, 53 з вищою категорією, серед них: 28 "вчителів-методистів", 16 "старших вчителів". Зусилля учнівського та педагогічного колективів спрямовані на створення умов для пошуку й інтелектуального розвитку юних обдарувань, популяризацію культу знань.

Силами редколегії випускається часопис "Гімназія", у якому публікуються кращі творчі здобутки учнів, вісті із життя класних колективів, рекомендації батькам та учням. 

Сайт гімназії: http://www.gymnasium.uz.ua.

Коментарі
Зображення користувача Гість.
Гість

25/05/2012

сама крута школа

Додати відповідь