Ви є тут

Гармонія, медичний центр

Центри планування сім'ї
5
Рейтинг закладу: Жодного Рейтинг: 5 (1 голос)
 • 10185
 • 1
 • Телефони: 
  (3131) 2-40-52
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м. Мукачево
  вул.Я.Мудрого,23А
Додаткова інформація: 

Уже одинадцятий рік у Мукачеві працює медичний центр «Гармонія». У ньому проводяться ультразвукове обстеження внутрішніх органів, головного мозку(у дітей), лабораторні обстеження. Надаються консультації слідуючих спеціалістів: уролога, сексопатолога, гінеколога.

Основними напрямками роботи є лікування чоловічого та жіночого безпліддя, ехосальпінгографія, інсемінація спермою чоловіка, підбір та підготовка пар на штучне запліднення в мед.центр «Інтерсоно» м.Львів; інфекцій, що передаються статевим шляхом, статевих розладів (еректильної дисфункції-розладів ерекції), запальних захворювань чоловічої та жіночої статевої сфери, сечокам»яної хвороби, аденоми простати.

 В центрі забезпечується взяття на облік вагітних з наглядом та їх обстеженням аж до родів. Лабораторія медичного центру забезпечена сучасним обладнанням(імунофлюорисцентний мікроскоп, імуноферментний аналізатор) і здійснює якісне виконання наступних аналізів: визначення групи крові та резус фактору, загального аналізу сечі, визначення рівня чоловічих та жіночих статевих гормонів, гормонів щитоподібної залози, онкомаркерів(PSA), ХГ, альфафетопротеїну(визначення патології плода) спермограми, імунофлюорисцентне визначення інфекцій, що передаються статевим шляхом, вірусів герпесу, цитомегалії, токсоплазмозу (результати аналізів видаються на слідуючий після взяття день).

В медичному центрі «Гармонія» працює фізіотерапевтичний кабінет, де проводиться лікування запальних процесів лазером та ультразвуком, лікування розладів ерекції (ЛОД стимуляція).

Проводиться прийом у сімейній консультації  по вул.Я.Мудрого 19.

Сайт: http://harmonija.com.ua

Коментарі
Зображення користувача Луканді Євген.
Луканді Євген

04/01/2020

Хотів би записатися на здачу аналізів на репродуктивну функцію організму 0984797215

Додати відповідь