Запитання-відповідь від експертів - Сімейний та дитячий відпочинок

У розділі Дітвори Консультації – Запитання-відповідь від експертів тимчасово немає можливості задати питання та отримати консультації спеціалістів крім консультацій з питань грудного вигодовування. Ми працюємо над тим, щоб цей сервіс знову запрацював повноцінно. Слідкуйте за повідомленнями на сайті про відновлення сервісу. Матеріал попередніх консультацій залишається доступним, щоб знайти інформацію, скористайтеся пошуком на сайті.

Дякуємо за розуміння.

Команда Дітвори

Де найкраще відпочити осінню в Закарпатті?

Цікавить питання-де би найкраще було відпочити в листопаді на Закарпатті з дітьми, щоб і ліс був і свіже повітря

Порекмендував би вам зїздити в Воєводино, також непоганий комплекс Ужанські купелі. І для дітей знайдеться розвага, та й для дорослих

Скажіть, будь ласка, за яких умов можливе розміщення інформації про дитячу Новорічну виставу від veselanauka.com на вашому сайті. Дякую) Анна, менеджер Веселої науки

Додаю інформацію про виставу, яку ми б хотіли розмістити:
Чи здогадуєтесь ви, як глобальне потепління впливає нашу планету? І що відбувається при цьому з мешканцями Північного полюсу? І як реагує Дід Мороз на ці кліматичні зміни? Коли стається тепловий удар - навіть добрий Дідусь може накоїти таких дивацтв, що лише Веселі вчені, заручившись активною підтримкою дітей, зможуть повернути все на свої місця і врятувати природні багатства планети від незворотних наслідків!

На вас чекають:
- цікавий нетривіальний сюжет;
- хімічні досліди на сцені;
- красива презентація на екрані;
- активна участь дітей в експериментах;
- кожній дитині - несолодкий подарунок!

​ Організатор вистави - лабораторія наукових розваг "Весела наука", що має у своєму доробку різноманітні шоу-програми для дітей та дорослих, призначені провокувати пізнання; дослідницькі заняття з природничих дисциплін, що надихають на навчання; унікальні програми для наукових таборів та ін. "Весела наука" є учасником та партнером різноманітних культурно-освітніх подій, у тому числі "Арсеналу ідей", "Наукових пікніків" і т.п.

Мова вистави:
11:00 - українська;
14:00 - російська;
17:00 - українська.

Вистава розрахована на ​дорослих та ​дітей від 5 років.

Організатори вистави - Лабораторія наукових розваг "Весела наука". www.veselanauka.com
Деталі - за тел. 099-642-25-30, 098-888-88-14.