Скажіть, будь ласка, за яких умов можливе розміщення інформації про дитячу Новорічну виставу від veselanauka.com на вашому сайті. Дякую) Анна, менеджер Веселої науки

Додаю інформацію про виставу, яку ми б хотіли розмістити:
Чи здогадуєтесь ви, як глобальне потепління впливає нашу планету? І що відбувається при цьому з мешканцями Північного полюсу? І як реагує Дід Мороз на ці кліматичні зміни? Коли стається тепловий удар - навіть добрий Дідусь може накоїти таких дивацтв, що лише Веселі вчені, заручившись активною підтримкою дітей, зможуть повернути все на свої місця і врятувати природні багатства планети від незворотних наслідків!

На вас чекають:
- цікавий нетривіальний сюжет;
- хімічні досліди на сцені;
- красива презентація на екрані;
- активна участь дітей в експериментах;
- кожній дитині - несолодкий подарунок!

​ Організатор вистави - лабораторія наукових розваг "Весела наука", що має у своєму доробку різноманітні шоу-програми для дітей та дорослих, призначені провокувати пізнання; дослідницькі заняття з природничих дисциплін, що надихають на навчання; унікальні програми для наукових таборів та ін. "Весела наука" є учасником та партнером різноманітних культурно-освітніх подій, у тому числі "Арсеналу ідей", "Наукових пікніків" і т.п.

Мова вистави:
11:00 - українська;
14:00 - російська;
17:00 - українська.

Вистава розрахована на ​дорослих та ​дітей від 5 років.

Організатори вистави - Лабораторія наукових розваг "Весела наука". www.veselanauka.com
Деталі - за тел. 099-642-25-30, 098-888-88-14.

Доброго дня!

Можемо запропонувати розмістити банери на головній сторінці від 150 грн. (розмір 200 на 120 dpi) на місяць до 450 грн. на місяць (зверху шапки сайту, розмір 728 на 90 dpi) з переходом на сайт (при умові, що макет Ваш), також виготовляємо макет за окрему плату. Якщо розміщення реклами планується на 3 місяці і більше, надається знижка.
Можемо розглянути можливість розміщення текстової реклами та реклами на інших місцях і внутрішніх сторінках сайту. Наприклад, у тематичних статтях або у каталогах послуг.
Потрібно вибрати місце розміщення баннеру та розмір, щоб визначити ціну точніше. Також можна написати рекламну статтю з фотографіями (ціна залежить від об'єму) від 250 грн.

Усі види реклами тут: http://ditvora.com.ua/reklama-na-saiti. За подробицями пишіть: a_ditvora@i.ua.

З повагою -
Анна Приходько, менеджер з реклами Сайту дбайливих батьків