Запитання-відповідь від експертів - Педагогіка (початкова школа)

У розділі Дітвори Консультації – Запитання-відповідь від експертів тимчасово немає можливості задати питання та отримати консультації спеціалістів крім консультацій з питань грудного вигодовування. Ми працюємо над тим, щоб цей сервіс знову запрацював повноцінно. Слідкуйте за повідомленнями на сайті про відновлення сервісу. Матеріал попередніх консультацій залишається доступним, щоб знайти інформацію, скористайтеся пошуком на сайті.

Дякуємо за розуміння.

Команда Дітвори

Як відучити дитини від улюбленої речі

Моїй дитині 2 роки і 9 міс.від народження в неї є улюблена пеленка,без якої ми не засинаємо і не виходимо на вулицю.скоро в дитячий садок і потрібно відучити дитини від неї.порадьте як правильно це хробити.дякую

Я би радила звернути увагу на те, як ви можете зробити простір вашої дитини більш безпечним і стабільним у плані стосунків з вами. Те, що дитина прив'язана до предмета, свідчить про те, що у стосунках йому не вистачає стабільності. І якщо ви заберете цей предмет - ситуація кращою не стане.

довідка про контактних за останній 21 день.- що це за довідка?

Добрий день.При поверненні після більш тривалої відсутності в дитсадку надається довідка про стан здоров′я дитини і про контактних за останній 21 день.Що це за довідка- контактних за останні 21 день?

Це - довідка про те, що дитина не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або носіями бактерій. Дільничний педіатр надасть вам додаткову інформацію.

моя дитина часто хворіє і ми пропускаєм дитсадок по місяцю.Які довідки треба і як бути?

Нам 4 роки.Моя дитина часто хворіє, особливо в нас проходить бронхіт, майже кожного разу він в нас гострий з бронхоспазмами. Після хвороби ми довго не ходимо в дитсадок, буває 1 місяць і більше.Внашому дитсадку медсестра оголосила: "якщо дитина не ходить більше 21 дня, то вона буде виключати з дитсадка-виганяти!!". Хіба таке можливо??Є якийсь закон з такими термінами??

Надаємо вам витяг з типових правил утримання, навчання та виховання дітей у дошкільному навчальному закладi, розроблених відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних комунальних та інтернатних навчальних закладах (наказ МОН України від 21.11.2002р. №667), статуту ДНЗ, інших нормативно-правових актів, що регламентують діяльність дошкільних навчальних закладів, рішень місцевих органів влади:

Я дуже переживаю чому дочка мною незадоволена. Порадьте будь ласка, що може викликати таку її поведінку. Дякую

Моїй дочці 6 років. Я дуже часто не можу їй догодити. То причесала не так; йдемо додому не тоді, коли всі; одягати хоче не те, що я пропоную; сплела віночок не так , як інша мама; приклеїла фото для дом.завдання не так... Я дуже переживаю чому дочка мною незадоволена. Порадьте будь ласка, що може викликати таку її поведінку. Дякую

Відповідає: Тетяна Майхеркевич, вчитель початкових класів
Не потрібно вчити дитину писати літери. Це - завдання вчителя у 1 класі. Але підготувати руку дитини до письма ви можете. Для цього можете використовувати, наприкла, розмальовки з дрібними деталями, розфарбовуючи які, дитина навчиться тримати правильно олівець та дрібним рухам, які потрібні при письмі.  Тетяна Майхеркевич

Відповідає: Тетяна Майхеркевич, вчитель початкових класів
Я категорично проти того, щоб віддавати у 1 клас дитину у неповні 6 років. Мій досвід вказує на те, що навіть якщо така дитина встигає з усіх  предметів, то фізичний та психологічний розвиток звичайно є недостатнім. Діти, яких раніше віддали в школу, швидше втомлюються на уроках і важче переносять психологічні навантаження, пов'язані з новими обов'язками. Не спішіть і віддайте дитину до школу у повні 6 років. Майхеркевич Тетяна