Запитання-відповідь від експертів - Дизайн інтер'єру

Інтер'єр дитячої кімнати для хлопчика 3 років

Доброго дня! Порадьте будь ласка інтерьер кімнати для хлопчика 2-3-років при тому що в його кімната буде продовжена за рахунок балкону. І скажіть чи гарно буде виглядати кухня(стіни) салатового кольору і який коолір меблів до нього буде підходити крім білого?

Доброго дня!        Для детальної відповіді щодо поради по інтер`єру дитячої кімнати треба мати план цієї кімнати з розмірами та місцями розміщення дверей та вікон.        Одразу можу сказати, що кращого місця для навчання, малювання та настільних ігор дитини ніж приєднаний світлий і теплий балкон важко уявити.            Але балкон має стати повноцінною частиною кімнати (муровка стін з газобетонних блоків завтовки не менш ніж 200 мм, монтаж вікон зі склопакетами по всьому периметру, виведення рівня підлоги кімнати на один рівень з підлогою балкону, затеплення підлоги балкона з ЗОВНІШНЬОЇ с

Цвет в интерьере комнаты девочки 7 лет

Переделываем комнату для дочки. Есть уже два цвета: светло-бежевый и светло-зеленый (диванчик и некоторая мебель). какой еще бы вы порекомендовали использовать в комнате к этим двум? Например, цвет стен, цвет коврика и т.д. Спасибо.

Відповідає: Олександр Бабіта, дизайнер
Доброго времени суток!
Вообще, касательно интерьера правильней (и, что немаловажно, дешевле) изначально определиться с цветовой гаммой всего интерьера, и уже после этого переходить к подбору мебели, декора, элементов.