Запитання-відповідь від експертів - Дизайн інтер'єру

У розділі Дітвори Консультації – Запитання-відповідь від експертів тимчасово немає можливості задати питання та отримати консультації спеціалістів крім консультацій з питань грудного вигодовування. Ми працюємо над тим, щоб цей сервіс знову запрацював повноцінно. Слідкуйте за повідомленнями на сайті про відновлення сервісу. Матеріал попередніх консультацій залишається доступним, щоб знайти інформацію, скористайтеся пошуком на сайті.

Дякуємо за розуміння.

Команда Дітвори

Інтер'єр дитячої кімнати для хлопчика 3 років

Доброго дня! Порадьте будь ласка інтерьер кімнати для хлопчика 2-3-років при тому що в його кімната буде продовжена за рахунок балкону. І скажіть чи гарно буде виглядати кухня(стіни) салатового кольору і який коолір меблів до нього буде підходити крім білого?

Доброго дня!        Для детальної відповіді щодо поради по інтер`єру дитячої кімнати треба мати план цієї кімнати з розмірами та місцями розміщення дверей та вікон.        Одразу можу сказати, що кращого місця для навчання, малювання та настільних ігор дитини ніж приєднаний світлий і теплий балкон важко уявити.            Але балкон має стати повноцінною частиною кімнати (муровка стін з газобетонних блоків завтовки не менш ніж 200 мм, монтаж вікон зі склопакетами по всьому периметру, виведення рівня підлоги кімнати на один рівень з підлогою балкону, затеплення підлоги балкона з ЗОВНІШНЬОЇ с

Цвет в интерьере комнаты девочки 7 лет

Переделываем комнату для дочки. Есть уже два цвета: светло-бежевый и светло-зеленый (диванчик и некоторая мебель). какой еще бы вы порекомендовали использовать в комнате к этим двум? Например, цвет стен, цвет коврика и т.д. Спасибо.

Відповідає: Олександр Бабіта, дизайнер
Доброго времени суток!
Вообще, касательно интерьера правильней (и, что немаловажно, дешевле) изначально определиться с цветовой гаммой всего интерьера, и уже после этого переходить к подбору мебели, декора, элементов.