Ви є тут

Джерельця Карпат, зразковий дитячий ансамбль народного танцю

Танцювальні, театральні школи
0
Ще нема голосів
 • 8335
 • 0
 • Телефони: 
  050 552-65-40 (Ерік Михайлович)
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м. Ужгород
  вул. Руська, 3
Додаткова інформація: 

Зразковий дитячий ансамбль народного танцю "Джерельця Карпат" Закарпатського обласного будинку культури профспілок було створено у вересні 1986 року.

Художній керівник і постановник танців заслужений працівник культури України, член Національної хореографічної спілки України Михайло Сачко.

"Джерельця Карпат" - один із провідних дитячих колективів Закарпаття, добре знаний в Україні, лауреат міжнародних та всеукраїнських фестивалів народної творчості, дипломант Першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Толока-97" і переможець Другого всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Толока-99" у м. Харкові, володар гран-прі Першого всеукраїнського дитячого фестивалю-конкурсу "Пісенний вернісаж - 2000" (м.Київ), переможець П'ятого міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу народної творчості "Наша земля - Україна" (Артек, 2003). У жовтні 2003 року та листопаді 2007 року колектив став лауреатом ІІІ ступеня фестивалю-конкурсу народної хореографії України ім. Павла Вірського. Володар гран-прі міжнародного фестивалю-конкурсу слов'янських народів у місті Слав'янськ-на-Кубані (краснодарський край, Росія, 2007). Він неодноразово представляв мистецтво України за кордоном - у Німеччині, Словаччині, Угорщині, Росії, Польщі, Сербії та Греції.

Ансамбль постійно в пошуку, працює над відтворенням та популяризацією народного хореографічного мистецтва Закарпаття. В його концертній програмі хореографічні композиції і народні танці: "Ми - радість Закарпаття", "На Січі Запорізькій", "Гуцулка", "Пастушок", "Приборжавські сколомийки", "Лютянські приказки", "Бубнарський", "Гопак", "У Лисичеві на царині" та інші, що відтворюють народні звичаї і традиції рідного краю.

Публікації про ансамбль: 

Михайло Сачко: “Танець - це мрія душі, він облагороджує серце людини” 

В Ужгороді святкували 25-річчя ансамблю «Джерельця Карпат»

Сайт ансамблю: http://www.dzherelcya.com.ua

 

 

Коментарі
Додати відповідь