Ви є тут

Дорога життя, медико-соціальний реабілітаційний центр

Спеціальні заклади для дітей
0
Ще нема голосів
 • 8119
 • 1
 • Телефони: 
  (03122) 3-90-41, (0312) 63-93-66
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  вул. Нахімова,6
Додаткова інформація: 

У медико-соціальному реабілітаційному центрі «Дорога життя» створена система реабілітації, яка включає в себе наступні напрямки: фізична реабілітація; фізіотерапія; мануальна терапія; народна нетрадиційна медицина і рефлексотерапія; ортопедія; неврологічна та дитяча психіатрія; медикаментозна терапія; гідрокінезотерапія; рекреаційно-оздоровча програма.

Фізична реабілітація включає в себе різні форми проведення ЛФК, кінезотерапію, масаж, механотерапію, лікування положенням, «роботу в групах».

Основні види масажу, які застосовуються, – класичний, сегментарний, рефлекторний, точковий та періостальний. Останнім часом приділяється широка увага виявленню й роботі над міотендінозами, що обумовлює особливості проведення масажних процедур.

Лікувальна фізкультура включає: гімнастичні вправи – загальноукріплююча, мобілізуюча, коригуюча, ритмічна та дихальна гімнастики; ігрові заняття та елементи спортивних ігор.

Кінезотерапія: реабілітація за методами Кебота, Бобатів, Семенової та Козявкіна; гімнастичні комплекси із застосуванням реабілітаційного обладнання.

Застосовується спеціальна лікувальна гімнастика на надувних еластичних м’ячах різної конфігурації та діаметру. М’ячі дозволяють тренувати навіть ті специфічні м’язи, які не задіяні при виконанні інших видів вправ.

ДПК – метод динамічної пропріоцептивної корекції К. О. Семенової та кінезотерапія в антиграівтаційних костюмах типу «Гравістат».

Механотерапія, лікувальна дія якої проявляється тонізуючим впливом, механізмом трофічної дії та прискорює відновлення нормального функціонування організму при фізичному навантаженні.

Лікування положенням – використання спеціального реабілітаційного обладнання для пригнічення патологічних тонічних рефлексів та формування нового рухового стереотипу (комплект укладок для масажу «Помічник», вертикальні стоячки, укладки).

Із фізіотерапевтичних методів застосовуються: електрофорез, ампліпульс, діадинамічні токи, МТ, УЗТ, лазеротерапія, гідромасаж.

Мануальна терапія – застосовуються методики м’яких тканин, постіхометрична та постреципрокна релаксації, мобілізація суглобів, елементи біомеханічної корекції за Козявкіним, мануальна методика Качесова, класична мануальна терапія, мобілізація суглобів, ПІР, мобілізуюча гімнастика.

Використовуються методи гомеопатії та гомотоксикології. Застосовуються: класична корпоральна та аурікулярна акупунктура та поверхнева рефлексотерапія, рефлексофізіопунктура (електропунктура, лазеропунктура, КВЧ-терапія), діагностика за методом Накатані, динамічна електронейростимулююча терапія апаратом ДЕНАС та термовібромасаж.

Робота в групах – один з найважливіших видів роботи реабілітологів у подібних закладах. Основні завдання – навчити та слідкувати за правильністю рухів дитини у повсякденному житті: самообслуговування, пересування, маніпуляція кистю тощо. Підбираються і застосовуються ортези та засоби для полегшення пересування дітей – ортопедичне взуття і стельки, ролятори, милиці, візочки, спеціальні крісельця, стоячки тощо.

Планове обстеження дітей спеціалістами міської дитячої поліклініки проводиться двічі на рік. У роботу відділення включено невролога, який проводить консультації раз на тиждень або при потребі. Крім того, при необхідності для консультації викликають інших спеціалістів Ужгородської МДЛ. 2006 року розпочато лікування спастичних форм ДЦП препаратом ботулотоксину – Діспорт.

Використовуються сучасні методики ортезування, зокрема експресс-ортезування.

Медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя» надає реабілітаційні послуги дітям та молодим людям від 0 до 25 років. Центр надає соціальну реабілітацію протягом календарного року. За навчально-реабілітаційною програмою працює 5 груп дітей постійного контингенту – здійснюються індивідуальні сімейні плани розвитку на кожну дитину, де визначаються короткострокові (до 3 місяців) та довгострокові (до 6 місяців) цілі протягом календарного року. Працюють групи післяшкільної адаптації та група активної молоді.

Медичні програми:

 • інтенсивний курс терапії – по 10-20 днів на кожну групу;
 • підтримуючий цикл – щоденні заняття з інструктором ЛФК;
 • надання курсових реабілітаційних послуг дітям непостійного контингенту;
 • обслуговування дітей вдома.

Амбулаторно та стаціонарно у Центрі можуть одночасно отримувати реабілітаційні послуги 57 дітей та молодих людей, за різними програмами заклад обслуговує 155 дітей з особливими потребами.

Лікування – безкоштовне 

Коментарі
Зображення користувача nsnag@mail.ru.
nsnag@mail.ru

29/07/2016

Добрий день!Підскажіть будьласка в мене хлопчик 5 років боліє спастичною диплегією,лікуємо власними силами!Чи маємо шанс лікуватись безкоштовно у Вас і що для цього потрібно!

Додати відповідь