Ви є тут

Дивосвіт, Закарпатський інформаційно-реабілітаційний центр для осіб з вадами зору

Спеціальні заклади для дітей
0
Ще нема голосів
 • 3508
 • 0
 • Телефони: 
  (0312) 61-24-11, 095-036-47-03
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  вул. Новака, 10 (2-й поверх)
Додаткова інформація: 

6 травня 2010 року в м. Ужгороді відкрито Закарпатський інформаційно-реабілітаційний центр для осіб з вадами зору «ДИВОСВІТ», в якому функціонує комп’ютерний клас оснащений спеціалізованими озвученими комп’ютерними програмами, кабінет тифлопедагога та кабінет психологічної допомоги та розгрузки.  Центр відкрито з ініціативи Ужгородської міської громадської організація інвалідів зору «Дивосвіт» заснована 1 лютого 2009 року

Метою діяльності Організації є задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, духовних та інших спільних інтересів інвалідів, а також сприяння у забезпеченні належних умов для їх самореалізації, здійснення заходів щодо соціального захисту, реабілітації, залучення до суспільно корисної діяльності, занять фізичною культурою і спортом.

Організація «Дивосвіт» надає послуги інвалідам зору в освітній сфері. Учні та студенти з глибокими порушеннями зору мають можливість користуватися в своїх навчальних цілях в комфортних умовах та в найбільш зручний для них спосіб сучасними технічними засобами, які адаптовані під їхні особливості, спеціалізованим програмним забезпеченням, ресурсами Інтернет, реабілітаційним обладнанням тощо. Працівниками Центру проводиться робота по профорієнтуванню молоді з вадами зору, сприянню працевлаштуванню молодих спеціалістів з інвалідністю.

З 15 січня 2011 року організація приступила до реалізації нового проекту «Створення патронажної служби «Дивосвіт» для людей з вадами зору у Закарпатській області» при підтримці Консорціуму МБФ «Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону» (Карпатський фонд) та Міжнародного фонду «Відродження». Метою проекту є підвищення якості життя інвалідів зору, які мешкають в Закарпатській області, шляхом надання їм комплексу соціальних послуг патронажної служби.

Організація є громадською неприбутковою організацією. Фінансування нашої діяльності здійснюється за рахунок спонсорської допомоги та написання проектів.

Коментарі
Додати відповідь