Ви є тут

Дитячий садочок № 2

Дитячі садочки
5
Рейтинг закладу: Жодного Рейтинг: 5 (1 голос)
 • 6644
 • 14
 • Телефони: 
  (03122) 3-31-73
 • Керівник: 
  Тимко Марія Василівна
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  пер.Приютський, 1
Додаткова інформація: 

Мініатюрний будиночок із доглянутими клумбами довкола, сучасним яскравим ігровим майданчиком здається іграшковим і ніби казковим. Насправді тут уже котре десятиліття діє дитячий садочок №2, мабуть, з найдавнішою історією "дитячого виховання" в Ужгороді.

Заклад було створено ще за чехів   для дітей-сиріт і називався він "Приют" (притулок, сиротинець). З того часу і назва провулку, де розташований садочок, - Приютський. 

З 1967 року садок узяла на баланс міська адміністрація і він перетворився на ДНЗ №2. 

У закладі працюють 3 групи віком від 3 до 6 років: одна група загального розвитку та дві групи логопедичні.  Створені всі необхідні умови для навчання та виховання дітей: затишні та озеленені групи, по сучасному облаштовані майданчики. Педколектив закладу працює над питанням «Створення сприятливих умов для особистісного ставлення та творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності та підвищення ефективності корекційної та навчально-виховної роботи». Творчими наробками педагогів ДНЗ користуються вихователі інших  закладів міста, області та України. Однією із родзинок закладу є методичні посібники вихователя Пензилик М.Є.: «Навчи мене писати» та "Зошит дошколярика" з підготовки руки дитини до письма.

Прикрасою ДНЗ є спортивно-ігровий комплекс, який вперше у Закарпатті було встановлено за Програмою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та  спорту, де одночасно можуть займатися 20-30 дітей дошкільного віку.
З метою трудового виховання та навчання дітей для проведення дослідницько-експериментальної роботи у природі, трудової діяльності старших дошкільників у ДНЗ є город, прекрасні квітники, що дає змогу прищеплювати дітям трудові навички праці в природі. Приваблює оточення фруктовий сад ДНЗ,  дари якого споживають вихованці ДНЗ. Гарну традицію має ДНЗ - щороку  організовувати разом з батьківським комітетом  екскурсії в зону відпочинку «Андріївське озеро» та фермерське господарство «Золота підкова».
Сайт закладу: http://dnz2.ucoz.ua
Коментарі
Зображення користувача Ірина.
Ірина

10/09/2011

Чудовий "домашній" садочок!

Зображення користувача Галина.
Галина

24/01/2012

хороший садочок, але один мінус - дуже багато дітей у групах. як вихователь може приділити увагу кожній дитині коли така кількість дітей!

Зображення користувача Оксана Андріївна.
Оксана Андріївна

06/05/2012

Вітаю учасницю конкурсу
"Міні-міс Ужгород 2012"

Яремчук Тімею
та всю родину з перемогою у номінаціях

"Міні-міс Стиль" та "Міні-міс Ужгород 2012"
(вікова категорія від 5 до 9 років)

http://dnz2.ucoz.ua/index/vitaemo_timeju_jaremchuk_ta_vsju_rodinu_z_pere...

Зображення користувача юля чабан.
юля чабан

11/12/2012

це дуже класний садок і дуже хороша там Марія Василівна.

Зображення користувача МАРІЯ ВАСИЛІВНА.
МАРІЯ ВАСИЛІВНА

23/12/2012

ЩИРО ДЯКУЮ, СОНЕЧКО. БАЖАЮ ТОБІ ЗАВЖДИ ЗАЛИШАТИСЯ ЛІДЕРОМ, ЯКИМ ТИ БУЛА У НАШОМУ САДОЧКУ. ХАЙ ТОБІ ЗАВЖДИ ЩАСТИТЬ!

Зображення користувача Надя.
Надя

10/02/2013

Відвідуючи садочок, в мене склалося дуже хороше враження ))) дуже любязні і приємні вихователі , які любязно із великим бажанням готові допомогти,порадити, і надати рекомендації))) Завідуюча садочка щира та позитивна людина!!!) В садочку завжди охайно, озеленене подвіря, все супер!!! Я задоволена ROFL

Зображення користувача Ольга Василівна.
Ольга Василівна

10/02/2013

Привіт усім!
Для мене також важлива тема садочка .
Я хотіла б як і всі батьки влаштувати свою дитину у найкращий садочок,тому поки що мій вибір - це садочок № 2
Сайт у вас дуже класний! Так держати! Успіхів Вам!

Зображення користувача Анастасія Дмитрівна.
Анастасія Дмитрівна

10/02/2013

Ви СУПЕР Smile
Садочок просто СУПЕР!!! Марія Василівна Тимко-завідуюча садочка це людина з великої букви,яка вклала всю любов і турботу вихованцям садочка !!! Подяка Вам за вашу працю!!! Ми Вами задоволені!

Зображення користувача ТЕТЯНА (мама).
ТЕТЯНА (мама)

14/03/2013

Доброго дня!!!
Хочу виразити свою вдячність за розуміння і підтримку професійному колективу садочка №2.
За Вашу ласку та тепло до дітей, творчість і натхнення.Атмосфера дуже гарна,і між дітками,і між батьками.
Працюють чудові спеціалісти.
Завідуюча Марія Василівна чудова людина і знаток свого діла.На свята проводиться прекрасна підготовка,як креативна,так і музична.
Щиро вдячна всьому колективу!!!
Ваш садочок - НАЙКРАЩИЙ

Зображення користувача Марія Василівна.
Марія Василівна

14/03/2013

ШАНОВНА ТЕТЯНО! ДУЖЕ ПРИЄМНО ЧИТАТИ ВАШІ ТЕПЛІ СЛОВА ПОДЯКИ. СПАСИБІ ЗА ТАКУ ВИСОКУ ОЦІНКУ НАШОЇ РОБОТИ З ДІТКАМИ. МИ ЩАСЛИВІ , ЩО В САДОЧКУ ПАНУЮТЬ ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ ТА ПРЕКРАСНІ СТОСУНКИ МІЖ БАТЬКАМИ І ПРАЦІВНИКАМИ ЗАКЛАДУ!

Зображення користувача Гість.
Гість

28/11/2016

Сегодня в первый раз повели сына в садик - нас встретили очень хорошо. Жена выбирала когда нам еще был годик из большого количества садиков в центре города сама лично обошла, осмотрела площадки пообщалась с воспитателями. Почему выбрали именно этот - маленький, уютный, домашний, такое создается впечатление что привели малого к бабушке. Посмотрим как будет дальше но пока очень довольны.

Зображення користувача Гість.
Гість

30/12/2016

Шановна, Марія Василівна!

Від імені батьків старшої групи сердечно вітаємо Вас та колектив садочка з Новим роком та Різдвом Христовим! Щиро бажаю Вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступаючий рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання.
Щасливого Нового року та радісних свят!

Зображення користувача Гість.
Гість

16/05/2017

Ми вже з нетерпінням чекаємо,коли вперше відвідаємо Ваш садочок знову. Старша донечка до сих пір згадує тепло про Вас усіх, кожного вихователя обіймає щоразу при зустрічі). Дякую за Вашу працю, нелегку,знаю це як ніхто))

Зображення користувача Марiя Іванишин.
Марiя Іванишин

13/04/2018

проходила практику у вашому садочку)

Враження неймовірні,емоцій море, дітки з середньої групи запали в моє серце назавжди 

чудовий майданчик ,багато зелелні це зараз велика рідкість зустріти таку красу на територіях садочків

вихователі чудові люди ,з золотим серцем,логопед Аліса Олександрівна неймовірний професіонал  ,Марія Василівна дуже хороший керівник ,добра,завжди прийде на допомогу , я дуже щаслива що потрапила на практику саме в цей садочок))

Додати відповідь