Ви є тут

Cтудія образотворчого мистецтва ім. З.С.Баконія, Падіюн

Художні школи
0
Ще нема голосів
 • 3571
 • 2
 • Телефони: 
  (0312) 64-34-00; 64-31-00
 • Розташування
  Закарпатська обл
  м.Ужгород
  наб. Студентська, 8
Додаткова інформація: 

Один із найстарших та провідних підрозділів Ужгородського палацу дітей та юнацтва. Заснована студія 1946 року, а її ініціатор — Заслужений вчитель України Золтан Баконій, котрий визначив життєвий шлях багатьох закарпатських художників, залучивши їх до світу образотворчого мистецтва, та багато зробив для збереження і пропаганди мистецької спадщини Закарпаття.

У студії навчають образотворчому мистецтву, графіці, живопису, скульптурі, кераміці. Вихованці знайомляться із мистецькими творами, вивчають основи технік образотворчої діяльності, створюють авторські роботи, які експонують у тому числі на персональних  виставках вихованців, а також беруть участь у конкурсах і фестивалях. На базі студії відкрито дитячу картинну галерею, в якій зібрані кращі роботи студійців, починаючи з 40-их рр. ХХ ст.

Мета роботи студії імені Золтана Баконія — залучити дітей до світу прекрасного, художньої культури, виховати гармонійну творчу особистість навіть у тому разі, коли вихованець не стане професійним художником, а також — виявити, підтримати, стимулювати до роботи обдарованих дітей. Серед численних перемог студійців, зокрема, дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів таких Всеукраїнських конкурсів і виставок: декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”,  дитячого малюнка „Я хочу жити в якісному світі”;  дитячих та юнацьких малюнків „Я люблю Україну”; дитячого малюнка „Безпека дорожнього руху”.

http://padiun.org/index/studija_bakonija/0-22

Коментарі
Зображення користувача Гість.

05/09/2011

Кращих в Ужгороді нема. Вони дуже талановиті, і я більше ніде не бачила,щоб вчитель мав стільки терпіння до дітей як там. Ми туди ходили 9 років. Там по-моєму єдине місце, де поважають кожну дитину, бо школа цим не може похвалитися...

Зображення користувача Гість.

05/09/2011

Моя дочь с большим удовольствием ходит в эту школу. Занятия проходят неформально, преподаватель занимается с детьми не только рисованием, но и другими интересными видами творчества. Детям это нравится и им интересно: всегда есть что-то новое на занятиях.

Додати відповідь