Чому чоловіки хочуть дітей?

Прочитала статтю "Чому чоловіки хочуть дітей?":


У більшості сімей рішення заводити дітей приймає жінка. Якщо навіть жінка поцікавиться думкою чоловіка з цього приводу, чоловіки найчастіше відповідають: рішення приймай ти, адже це тобі народжувати. Але цікаво, з яких причин рішення народити з коханою жінкою дитину приймає чоловік? Чим він керується, коли думка: "Я хочу дитину" приходить йому в голову. Отож, навіщо чоловікові заводити дітей?


Навіщо діти жінці, загалом, цілком зрозуміло - материнський інстинкт не дрімає і вимагає свого виходу. Але от навіщо вони можуть бути потрібні чоловікові - це вже зовсім інше питання. Так навіщо ж чоловік заводить дітей?
Але от тільки цей варіант ніяк не відповідає заданому на початку питанню, тому що тут чоловік нічого не вирішує і нікого не заводить. А що відбувається в його голові, коли рішення дійсно приймає саме він? Відкинемо всі моменти зовнішнього тиску суспільства на кшталт «бо так треба». Припустимо, що перед нами чоловік, якому цілком і абсолютно плювати на думку батьків, бабусь, колег по роботі, державних діячів та інших проповідників дітонародження. Адже такі чоловіки теж зустрічаються, і деякі з них (як би дивно це не було), теж заводять дітей! Навіщо?


Потім можна буде купити йому багато усіляких машинок, катерів та іншого - і теж награтися вдосталь. Потім прийде черга радіокерованої техніки, а це вже зовсім неймовірна солодка мрія. Ну, хіба не варто завести дитину заради одного лише радіокерованого вертольота? Звичайно, варто! Ну і про ігрову приставку теж не слід забувати.


І звідси ми приходимо до третьої причини - хочеться комусь передавати свою мудрість. Щоб було не нудно свердлити дірки в стінах, і хтось подавав молоток та плоскогубці, а заодно слухав і вчився. Щоб на дачі не поодинці колошматити цвяхи, пиляти старі гілки з яблунь і стригти газон, а разом з уважним учнем.


Ну і четверта причина - це бажання пишатися. Людиною, яка носить твої гени, яку ти виховав і навчив, і яка досягла у житті більшого, ніж її батько.


Але всі ці великі і важливі цілі "обламуються", коли раптом у дружини народжується дівчинка ... Це повне і остаточне розчарування. Принаймні, так здається на перший погляд. На щастя, зараз чоловіки вже не настільки твердолобі, як у старі часи. Вони швидко адаптуються до нових обставин, і в підсумку дочок люблять навіть більше ніж синів. Але це вже інша історія.


Невже ВСІ чоловіки так думають? Ваші чоловіки коли-небудь казали вам, що хочуть дітей? Чи дійсно це найчастіше рішення жінки? Причини, приведені у статті якісь такі дитячі, що здається, що чоловіки ніколи не дорослішають Smile


 

Коментарі
Зображення користувача Maryann.
Maryann

07/02/2012

Дійсно, якісь дивні причини Smile У нашому випадку ініціатором народження першої дитини виступав чоловік, а другої - я Smile А от чому чоловік хотів дітей - не знаю, не питала Cool

Зображення користувача Олеся.
Олеся

07/02/2012

Я теж не питала - все якось само собою вийшло Smile

Зображення користувача Наталка_Касим.
Наталка_Касим

07/02/2012

Про материнський інстинкт - дуже суперечлива теза. Якби він був і був такий важливий - не було би чайлдфрі, не було би таких проблем з вихованням дітей у багатьох жінок, врешті не було б тих мам, які народжують дітей для того, "щоб було кому на старості доглянути".

Насправді й чоловіки й жінки можуть мати різні причини для народження дітей, а можуть і не мати. Від статі це не залежить, а залежить, швидше, від кількості тараканів у голові і їх скупченості навколо теми дитинства і дітей Wink

Зображення користувача Maryann.
Maryann

07/02/2012

Точно! Знаю мамочок, які хотіли дівчинку, аби було кого гарно вдягати та бантики вплітати Smile

Зображення користувача Олеся.
Олеся

07/02/2012

Справделивості ради тільки додам, що жінок, що не хочуть мати дітей менше, ніж чоловіків Smile Хоча взагалі згідна, що є жінки, які народивши дитину, не стають МАМАМИ.

Зображення користувача Оля.
Оля

08/02/2012

Ну что сказать... Если у мужчин действительно такие причины заводить детей, то не думаю, что они об этом расскажут Smile Все равно придумают что-то другое. А вообще, да, главная в этом вопросе - женщина, и это нормально. Ведь ей вынашивать и рожать деток Smile

Зображення користувача Альона.
Альона

11/02/2012

Радіокерований вертоліт розсмішив Smile якби ми дітей планували, то я б певно подумала, що чоловіку потрібно було товариша по грі з радіокерованими машинками Сміх. а вертоліт - у нього в планах, тільки не знаю для кого - для сина чи для себе?Підморгує

Зображення користувача Олеся.
Олеся

15/02/2012

Найкраще, коли все само собою виходить Smile А про вертоліт - я згадала, як мій чроловік вічно хотів малому купити залізну дорогу на день народження - от собі чи малому, це теж мабуть питання Smile

Зображення користувача murrr-mjaw.
murrr-mjaw

11/02/2012

В нашей семье именно муж был инициатором появления ребенка. Он мне предложил завести ребенка и утверждал, что ему абсолютно не важно, будет девочка или мальчик. Однако после рождения доченьки он сказал, что все же больше хотел девочку. 

Зображення користувача Олеся.
Олеся

15/02/2012

Ну вот так ведут себя нормальные мужчины, а не те, о которых написано Smile

Зображення користувача Сандра.
Сандра

15/02/2012

Коли зразу не виходить зачати дитинку, то вже чоловік так хоче її, що вже сам не знає, для чого Smile Просто вже хоче так, як я Smile 

Зображення користувача Олеся.
Олеся

15/02/2012

Ой, Сандрочко, ти зявилась! Давно тебе не було Sad Ми всі за тебе тримаємо кулаки - побачиш, все буде добре Smile

Зображення користувача amelie.
amelie

15/02/2012

Навіть читати несила.. Понапридумують теж. Чоловіки нормальні хочуть мати дітей з тих же причн, що й жінки.

Зображення користувача Олеся.
Олеся

16/02/2012

Приблизно так я й подумала, коли прочитала Smile

Зображення користувача Уляна.
Уляна

03/03/2012

У мене теж чоловік хотів дитину, і вмовляв мене пів року, Я нехотіла по тій причині, що боялася відповідальності за цей маленький комочок, але тепер розумію:  Це ж так чадово бути мамою. 

 

Додати відповідь