Ви є тут

Аврора, дитячий табір

Рейтинг: 
0
Ще нема голосів
 • 2897
 • 0
 • Ціни 
  9990 грн / 13 днів
  15990 грн / 18 днів
  10990 грн / 14 днів
 • Розташування
  м. Скадовськ, Херсонська обл.
  Офіс

  м.Дніпропетровськ, вул.Дм. Донського, 3  

  Тел.: (0562) 315-000, (05537) 5-00-70 

  E-mail: auroracamp@gmail.com

Дитячий табір Аврора у Скадовську по праву вважається вже багато років одним з кращих таборів півдня України - не тільки комплекс сучасних будівель і споруд, але і, перш за все, це колектив однодумців, які поставили собі завдання створити в цьому благословенному місці відмінні умови для гармонійного відпочинку дітей, розвитку сучасних хлопчиків і дівчаток. Доброю передумовою для цього є клімат регіону, що формується природою унікального затоки, утвореного в Чорному морі заповідним островом Джарилгач. Температура води в морі влітку досягає 28-30 градусів. Протягом року в Скадовську в середньому реєструється до 300 сонячних днів. Вологість повітря 60-70 відсотків.

Умови перебування: 

Відпочиваючих дітей розміщують у 6-місцевих кімнатах, а також в 4-х місних будиночках на естакаді над морем (тільки старші діти).

Харчування для дітей 6-ти разове (сніданок, другий сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря) із строгим дотриманням часу між прийомами їжі (не більше 4-х годин). У харчуванні дітей не використовуються гострі страви, важкі і штучні жири.

Програма: 

У дитячому таборі Аврора є все необхідне для повноцінного і цікавого відпочинку дітей: клуб з великим кіноконцертним залом і гурткових приміщеннями, простора їдальня і медичний корпус з діагностичним і лікувальним устаткуванням, сауна і прекрасний плавальний басейн з системою циркуляції морської води, широкий зручний пляж з навісами і альтанками, спортивний комплекс з футбольним полем, баскетбольними і волейбольними майданчиками, альтанки, перголи і ігрові майданчики.

Додаткова інформація: 
Графік: 

З 1 червня по 14 червня 

З  17 червня по 4 липня

З 7 липня  по 24 липня

З  27 липня по 13 серпня 

З  6 серпня  по 29 серпня  

Коментарі
Додати відповідь
Будь-ласка, дайте відповідь на питання
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).