Ви є тут

Юлія

Хлопчик\Дівчинка: 
Дівчинка
Походження: 
грецьке або латинське
Значення імені Юлія: 

Існують дві версії: з грецької мови і означає «кучерява», «хвиляста», «пухнаста»; з латинської мови і означає «липнева» або «з роду Юліїв».

Зменшувально-пестливі форми: 

Юля, Юлечка, Юлька, Юлінка

Дата іменин: 
31 Травень
29 Липень
16 Лютий
22 Травень
Риси характеру: 

Юлія - ​​дуже товариська дівчина, дуже часто з виразними творчими здібностями та сильною інтуїцією. У глибині душі Юлія досить потайлива, і, уважно слухаючи співрозмовника, вона мало, що розповість про себе. У вчинках дівчина може бути надто обережна і нерішуча. Ззовні Юлія мудра і тактовна людина, але насправді вона дуже капризна.

Юлія дуже емоційна і енергійна, але часом події, а вірніше, їх відсутність можуть викликати у дівчини апатію, лінь і нудьгу. У своїх пристрастях Юля вельми аристократична. Вона не конфліктує з суспільством, не любить гучних розваг. Силу свого характеру дівчина тримає в собі, приховуючи її до пори до часу. Однак у момент необхідності воля Юлі дасть про себе знати.

Юля дуже вдало вибирає собі чоловіка, який стає її сенсом життя. З чоловіком вона живе душа в душу, без складнощів і сварок. Домашнє господарство дуже швидко стає для неї головною турботою в житті. Йому вона присвячує всі свої сили і час.  Але, займаючись домашнім господарством, Юлія ніколи не забуває про свою головну пристрасть - читання. Також вона із захопленням займається організацією сімейного дозвілля, вигадує заняття і розваги. 

Відомі люди з таким іменем: 
Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко - український політик, екс-прем'єр-міністр України

Джулия Робертс

Джулия Робертс - американська акторка

Джулія Ормонд

Джулія Ормонд - британська акторка

Юлія Франк

Юлія Франк - німецька письменниця

Юлія Висоцька

Юлія Висоцька - російська акторка та телевізійна ведуча