Ви є тут

Юхим

Хлопчик\Дівчинка: 
Хлопчик
Походження: 
грецьке
Значення імені Юхим: 

"благочестивий", "священний"

Зменшувально-пестливі форми: 

Юхимко

Дата іменин: 
8 Січень
10 Січень
17 Січень
2 Лютий
24 Березень
14 Квітень
24 Липень
28 Жовтень
Риси характеру: 

Характер володаря цього імені відрізняється підвищеною емоційністю, гордістю, самолюбством і прямолінійністю. У дитячому віці це енергійний, товариський, веселий, але занадто самовпевнений хлопчисько, який володіє душевною тонкістю, але ретельно приховує її через вразливості та боязні бути висміяним. Він непогано вчиться, вбирає нову інформацію, як губка, але у вчинках своїх часто необережний.

Дорослий Юхим набагато краще розбирається в людях, тому тонко відчуває, з ким йому можна задиратися, а конфліктів з ким слід уникати. Одними з відмінних рис характеру Юхима є його мрійливість і постійні любовні переживання. Іноді володар цього імені може надто глибоко вникнути у свої фантазії, часто такі люди знаходять себе у віртуальному світі.

Проблемою Юхима є і те, що він постійно закохується в образ людини, не вирішується зізнатися у своїй любові, а живе мріями про відносини. Друзів у Юхима мало, він, як правило, відлякує їх своєю егоцентричності. Але йому цілком комфортно мати просто хороших знайомих, з якими він може провести кілька вечорів, а потім легко і невимушено розлучитися.

Відомі люди з таким іменем: 
 
Юхим Звгільський

Юхим Звгільський - український політик