Ви є тут

Ярослав

Хлопчик\Дівчинка: 
Хлопчик
Походження: 
давньослов'янське
Значення імені Ярослав: 

«яскравий», «сильний», «славний своєю життєвою силою» або «хто володіє яскравою славою»

Зменшувально-пестливі форми: 

Ярик, Слава, Славко, Славік, Славуня, Славуся, Рося, Яра, Ярда, Ярка, Ярек, Яроуш, Славек, Яречек, Ярусь, Ярко, Ярох, Ярош

Дата іменин: 
21 Січень
25 Квітень
Риси характеру: 

Непростий впертий характер у Ярослава в дитинстві, росте він енергійним та неслухняним, надто самостійним і не любить слідувати встановленим ким-небудь правилам.

У колективі Ярослав завжди тримає себе мужньо, стійко і ніколи не скаржиться на труднощі. У колективі зазвичай проявляє лідерські якості. Вже з юного віку в ньому відчувається авторитет і його думка відіграє не останню роль в будь-якій компанії.

Складна сутність характеру Ярослава нерідко заважає йому побудувати справжні дружні стосунки. З Ярославом краще не свариться, він буває досить злопам'ятний і мстивий. Незважаючи на це, йому притаманні чесність і вміння приймати справедливі рішення.

Що стосується стосунків у сім'ї, то тут про Ярослава можна сказати тільки хороше. Дружина і діти нього на першому місці. Перед тим як зробити вибір на користь своєї супутниці життя, чоловік повинен зрозуміти, що впевнений в ній. Тільки в цьому випадку шлюб буде дійсно міцним, а сімейне життя - щасливим.

Ярослав - досить скритна натура, рідко ділиться своїми істинними думками з ким-небудь. У спілкуванні з ним не варто сприймати всі його, часто іронічні, висловлювання всерйоз. Ярослав більш доброзичлива людина, ніж сам хоче здаватися.

Відомі люди з таким іменем: 
Ярослав Мудрий

Ярослав Мудрий - великий князь Київський

Ярослав Гашек

Ярослав Гашек - чеський письменик-сатирик та драматург

Ярослав Галан

Ярослав Галан - український письменник

Ярослав Качиньський

Ярослав Качиньський - польский политик, екс-прем'єр-міністр Польщі