Ви є тут

Яна

Хлопчик\Дівчинка: 
Дівчинка
Походження: 
давньоєврейське
Значення імені Яна: 

«милість Божа», походження від чоловічого імені Ян, яке у свою чергу походить від давньоєврейського імені Іоанн

Зменшувально-пестливі форми: 

Янка, Яночка

Дата іменин: 
24 Травень
10 Липень
28 Грудень
Риси характеру: 

Яна має розвинений розум, прекрасну інтуїцію, тому вона - гарний співрозмовник, який розуміє почуття і думки іншої людини. Яну важко вивести з себе, оскільки вона завжди намагається проявляти врівноваженість і стійкість. Це допомагає їй правильно приймати складні рішення і виходити з важких ситуацій.

Яна буває примхливою і впертою, в ній дивовижно поєднуються нерішучість і впевненість у собі та своїх силах. Віра у себе допомагає їй долати життєві труднощі та бути гарним спеціалістом на роботі.

Яна дуже добре розуміє всі тонкощі чоловічої психології і користується цим собі на благо. Характер у неї вибуховий, тому вона постійно бачить у всьому привід для підозр і ревнощів. Часто чоловік Яни перебуває під каблуком у своєї дружини і при цьому у великій строгості.

Незважаючи на вибуховість характеру, Яна дуже гарна господиня, але в той же час намагається домашню роботу покласти на кого-небудь з домашніх. Сімейне життя Яни досить щасливе, вона завжди відчуває себе коханою і бажаною. При цьому ніколи не стане повністю присвячувати себе дому, а залишить також місце у своєму житті для якихось улюблених занять та інтересів.

Відомі люди з таким іменем: 
Мадлен Олбрайт (справжнє ім'я Марія Яна Корбелова)

Мадлен Олбрайт (справжнє ім'я Марія Яна Корбелова) - державний секретар США в адміністрації Білла Клінтона

Яна Клочкова

Яна Клочкова - українська плавчиня

Яна Новотна

Яна Новотна - чеська тенісистка, чемпіонка Уїмблдону

Джейн Остін

Джейн Остін - англійська писменниця

Джоан Коллінз

Джоан Коллінз - англійська акторка