як впливає на психологію дітей, така ситуація:в будинку культури свято Миколая, частина дітей отримує подарунки від спонсорів, частина від батьків а частина нічого?

:в будинку культури свято Миколая, частина дітей отримує подарунки від спонсорів(депутат виділив певну кількість подарунків, іх роздали дітям учасникам свята), частина від батьків(батьки купили своїм дітям глядачам, підписали Миколай роздав) а частина дітей нічого не отримали. Піднімачи це питання на сесії сільської ради я отримав від голови сільської ради що все зроблено правильно, чи дійсно все правильно?

Звичайно ж, таких ситуацій не має бути - дуже важко пояснити дітям, чому одні отримали подарунок, а інші - ні. Великої травми тут не буде, але неприємний осадок лишиться і у дитини і в батьків. То ж депутату чи спонсору, який в такий спосіб хотів пропіаритися варто думати наступного разу, чи такий спосіб, допоможе йому покращити імідж, чи навпаки.Ви також можете більш конкретизувати питання, щоб я могла відповісти Вам більш точно.
З повагою - психолог Наталка Касим