Ви є тут

Валерія

Хлопчик\Дівчинка: 
Дівчинка
Походження: 
латинське
Значення імені Валерія: 

"бути міцним, сильним, здоровим", жіноча форма імені Валерій

Зменшувально-пестливі форми: 

Валерочка, Валерка, Лєра, Леруся, Валя

Дата іменин: 
6 Травень
20 Червень
Риси характеру: 

Валерія має натуру складну і непередбачувану, часто змінює свої плани та оцінки людей. Пристосуватися до характеру Валерії досить важко. Непостійність поведінки Валерії залежить від її підвищеної чутливості і вразливості. З незнайомими людьми  Валерія тримається досить недовірливо і насторожено.  Але якщо людина їй сподобалась, то вона стане для Валерії найкращим другом.

Імпульсивний характер Валерії не заважає їй будувати кар'єру. Якщо Валерія прагне домогтися успіхів на роботі, при цьому уникнути проблем у сім'ї, вона завжди зможе привчити себе до порядку в роботі. А свою імпульсивність вона намагається виявити в якомусь особистому захопленні, наприклад, у творчості. Колектив вона сприймає як свою сім'ю. Валерія завжди хоче бути відповідальною людиною, тому прагне отримати керівну посаду і в неї це часто виходить.

Валерія прагне знайти сильного і активного чоловіка, який міг би стати для неї не тільки хорошим партнером і чоловіком, але й близьким другом. Валерія дуже хороша господиня, любить порядок і затишок, який створює своїми руками. Вона віддає перевагу тихій домашній обстановці, спілкуванню з близькими для неї людьми. На вечірки і в гості ходить рідко, оскільки абсолютно не любить це. Валерія дуже ревнива і навіть звичайне спілкування чоловіка з будь-якою жінкою може викликати в ній підозри. 

Відомі люди з таким іменем: 
Валерія Мессаліна

Валерія Мессаліна  - третя дружина римського імператора Клавдія

Валерія Міланська – ранньохристиянська мучениця, католицька свята

Валерія Міланська – ранньохристиянська мучениця, католицька свята

Валерія Новодворська

Валерія Новодворська - російський громадсько-політичний діяч

Валерія Заклунна

Валерія Заклунна - українська актриса театру і кіно, народна артистка Української РСР