Син розбишака.

Син розбишака в школі (2 клас) вчителька постійно нарікає що він на перерві непосидющий бігає стрибає, б'ється з дітьми, про що постійно в щоденнику пише зауваження. Я його наказую щоб він був чемний,не б'ю на-казання у нас тиждень без комп'ютера. Потім він приходить зі школи і говорить, що його діти б'ють. Як правильно давати здачу, чи як пише Святе Письмо " вдарили тебе по праві щоці підстав ліву".

Швидше за все, Вашому синові потрібно значно більше, ніж іншим дітям рухатися, така особливість його нервової системи. Сидіння на одному місці протягом уроку дуже сильно втомлює його і створює напруження, яке він намагається скинути на перерві. Коли вчитель, замість того, щоб допомогти дітям, забороняє бігати і стрибати, це напруження посилюється і переростає в агресію до інших дітей.
Щоб зменшити рівень агресії і допомогти Вашому синові Вам потрібно буде перш за все стати на бік сина і поговорити зі вчителькою про те, щоб вона робила протягом уроків невеличкі паузи для зарядки (вона і так має це робити, але вчителі часто забувають про це). Це і в її інтересах - відпочивши, діти будуть краще сприймати інформацію, стануть уважнішими.
Не карайте сина за те, чого він змінити не може - йому просто необхідно багато рухатися. А покаранням Ви тільки збільшуєте напруження. Краще подумайте, як Ви можете допомогти йому - після школи грати з ним у рухливі ігри, займатися фізичною роботою разом.
Це ж і відповідь на питання, що робити, щоб інші діти не ображали Вашого сина - зміцнюйте контакт з ним, це допоможе йому стати впевненішим у собі, тоді інші діти не будуть його зачіпати, його впевненість у Вас та можливість на Вас покладатися стане чудовим захистом.
В іншому випадку краще розв'язувати проблему разом з психологом.
З повагою - психолог Наталія Касим