Ви є тут

Поліна

Хлопчик\Дівчинка: 
Дівчинка
Походження: 
грецьке або французьке
Значення імені Поліна: 

«сонячна» або ж «присвячена Аполлону», від імені давньогрецького бога сонця Аполлона або "мала" від французького імені Поль

Зменшувально-пестливі форми: 

Полінка, Поля, Поліночка, Полюня, Поллі, Ліна

Дата іменин: 
18 Січень
6 Червень
9 Липень
2 Грудень
31 Грудень
Риси характеру: 

Поліна за темпераментом - холерик, вона швидко приймає рішення і надзвичайно активна. Іноді здається, що вона занадто горда і неприступна, але в душі ця дівчина боязлива і скромна.

Поліна легко йде на контакт і уміє підтримувати будь-які розмови. Поліна виділяється серед друзів особливою ​​доброзичливістю, чуйністю і безкорисливістю. У ній насамперед стають помітні врівноваженість і рівність її характеру. Вона завжди готова прийти на допомогу, поспівчувати, вислухати, обійняти і приголубити. Вона любить всіх - і друзів, і тварин - все живе навколо. Поля дуже терпляча і не вимоглива до людей. У них вона намагається бачити тільки хороше, часто сама може шукати виправдання того, що трапилося.

Поліні подобається бути в курсі всіх подій: і зустрічі, і мода, і книги, і спектаклі. Але вона не буде сліпо слідувати віянням моди. Вона не сентиментальна, зазвичай не відчуває краси навколишнього світу і любить показати себе байдужою. Поліна завжди коливається від зайвої серйозності до нестримної життєрадісності.

Від життя Поліна чекає в першу чергу успіху. Свою долю Поліна може побудувати дуже по-різному. Маючи важкий характер, Поліна проживає надзвичайно насичене життя. У повсякденній праці дівчині часом не вистачає терпіння і вміння ставити перед собою завдання.

Поліна не прагне показувати своїх почуттів. Їй важко знайти ідеального партнера, оскільки вона пред'являє до нього занадто багато вимог. У шлюбі Поліна стає опорою всіх членів сім'ї. Вона неймовірно турботлива, не прагне ніким керувати.  У сім'ї жінка з цим ім'ям користується заслуженим авторитетом, її слухаються всі, включаючи домашніх тварин. Поліна неконфліктна, уміє вірно налагодити сімейний побут. До чоловіка жінка ставиться поблажливо, прощаючи його вільну поведінку. Поліна - чудова мати, вона багато уваги приділяє вихованню дітей, їх навчанню. 

Відомі люди з таким іменем: 
Поліна Астахова

Поліна Астахова - українська гімнастка, багаторазова олімпійська чемпіонка

Поліна Осипенко

Поліна Осипенко - радянський льотчик; одна з перших жінок, удостоєна звання Героя Радянського Союзу

Поліна Кульженко

Поліна Кульженко - український музейник, мистецтвознавець

Поліна Самійленко

Поліна Самійленко - українська акторка Поліна Віардо-Гарсіа - французька співачка, педагог та композитор

Поліна Павлюченко

Поліна Павлюченко - українська співачка (альт), музичний педагог. Народна артистка України

Поліна Куманченко

Поліна Куманченко - українська актриса

Поліна Страшнова

Поліна Страшнова - український прозаїк, вчителька

Поліна Іодіс

Поліна Іодіс - спортсменка, співачка