Ви є тут

Катерина

Хлопчик\Дівчинка: 
Дівчинка
Походження: 
грецьке
Значення імені Катерина: 

"чиста, непорочна"

Зменшувально-пестливі форми: 

Катя, Катюха, Катюша, Катруся, Катеринка, Кейт, Кет, Кеті

Дата іменин: 
7 Грудень
24 Грудень
25 Грудень
Риси характеру: 

Катерину сильно відрізняє від інших жінок її високий рівень інтелекту. У вчинках дівчина може бути надто імпульсивна й самолюбна.

Катерина - справжня фантазерка. Маючи багату уяву, вона легко заводить собі друзів і залицяльників. Від близьких людей дівчина чекає в першу чергу надійності і розглядає їх як опору.

Будь-які події у своєму житті Катерина сприймає спокійно. Вона завжди стримана і розсудлива. Серед оточуючих вона відома як вихована, добра і тактовна дівчина, не позбавлена ​​смаку і величності. Свій інтелект Катя дає відчути з перших хвилин спілкування. Дівчина повністю позбавлена ​​інтуїції і діє, спираючись на свій розум. У своїх розумових здібностях Катя впевнена на 100%.

Зовні Катя часто залишається байдужою. Супутника життя Катерина відбирає дуже ретельно і багато часу витрачає на його пошуки. Дівчина не обділена увагою протилежної статі, аднак вона довго не може вибрати з маси шанувальників того, хто гідний стати її чоловіком. У відносинах дівчина чуйна, але незадоволеність може вилитися в злість і дратівливість. Від Каті не варто чекати бурхливого прояву почуттів, але, тим не менш, вона стає доброю господинею і дружиною. 

Відомі люди з таким іменем: 
Катерина Медічі

Катерина Медічі - королева та регент Франції

Катерина ІІ Велика

Катерина ІІ Велика - російська імператриця

Кетрін Зет

Кетрін Зет-Джонс - американська акторка

Кейт Мосс

Кейт Мосс - британська модель та акторка

Кетрін Бігелоу

Кетрін Бігелоу - американська кінорежисерка

Катерина Осадча

Катерина Осадча - українська телеведуча