Ви є тут

Іван

Хлопчик\Дівчинка: 
Хлопчик
Походження: 
давньоєврейське
Значення імені Іван: 

"Яхве (Бог) змилостивився, помилував"

 

Зменшувально-пестливі форми: 

Іванко,   Івася, Івасик, Івашка

Дата іменин: 
20 Січень
9 Лютий
11 Червень
11 Вересень
27 Вересень
13 Липень
Риси характеру: 

Оскільки ім'ям Іван є дуже поширеним, то його носії можуть мати найрізніші характери. Вони можуть бути тихими й непримітними, а можуть бути непосидами й бешкетниками.

Іван може поєднувати в собі найрізноманітні якості: сили й слабості, добра й жорстокості, ніжності й гніву. Іван має надзвичайно широке коло інтересів і захоплень, за багато що береться й багато чого йому вдається зробити.

Іван може мати найрізноманітніші заняття: від лісоруба до пілота літака. Іван відкритий усьому світу, завжди в курсі справ своїх родичів і близьких знайомих. За столом любить зібрати численну компанію й повеселитися від душі. Іван, як правило, щедрий, але буває рідше й скупим. Серед його захоплень неодмінно буде футбол та риболовля. Політично активний, має думку про події у країні та світі.

У шлюбі Іван довірливий і чуйний, гнучкий, але може бути й упертим, якщо справа торкнеться його кревних інтересів. Іван зазвичай не ревнивий, але на залицяння до дружини може відреагувати непередбаченим чином. У господарстві роботу ділить на чоловічу й жіночу й свою частину справ виконує без нагадувань.  Івана дуже люблять його діти, адже для них він завдли знайде час.  Іван дуже любить приймати гостей у своєму домі.

Відомі люди з таким іменем: 
 
Іван Мазепа – український гетьман

Іван Мазепа – український гетьман

Іван Котляревський – український письменник

Іван Котляревський – український письменник  

Іван Карпенко

Іван Карпенко-Карий  – український письменник  

 
Іван Павлов – російський вчений

Іван Павлов  – російський вчений-фізіолог

Іван Франко

Іван Франко - український письменник