Ви є тут

Христина

Хлопчик\Дівчинка: 
Дівчинка
Походження: 
грецьке
Значення імені Христина: 

"християнка", "віддана Христу", за деякими джерелаоми "ангельска", "вірна"

Зменшувально-пестливі форми: 

Христя, Христинка

Дата іменин: 
19 Лютий
26 Березень
Риси характеру: 

Христина кмітлива, рухлива дівчинка, з прекрасно розвиненою пам'яттю. Вона дуже спостережлива, і хоча з боку здається, що вона сором'язлива, але легко налагоджує контакти з незнайомими людьми.

В особистому житті Христина достатньо мінлива. Вона відчуває потребу у взаємних почуттях. При цьому дуже швидко закохується і розчаровується. Христину буває складно зрозуміти, адже у неї непростий внутрішній світ і бурхливий темперамент. Дуже щаслива в шлюбі осіння Христина. Вона вміє згладжувати конфлікти, поступатися чоловікові. Христина прагне створити родину з надійним і добрим чоловіком.

У колективі Христина з усіма намагається підтримувати хороші взаємини, може постояти за себе. Жінка з цим ім'ям намагається домогтися гарного положення в суспільстві, вибрати високооплачувану роботу. Якщо ж вона стане домогосподаркою, то буде вважати своє життя нещасною. Христина гостро реагує на критику на свою адресу, дуже любить компліменти, часто буває розважлива і вміє вчасно скористатися слабкостями інших людей.

Відомі люди з таким іменем: 
Христина Алчевська,український педагог, організатор народної освіти.

Христина Алчевська, український педагог, організатор народної освіти.

Христина Коц

Христина Коц-Готліб — українська фотомодель і співачка. Колишня солістка гурту«ВІА Гра»Христина Катракіс — американська художниця українського походження, мистецтвознавець, арт-критик і педагог.

Популярність імені в Україні (минулі роки): 
8-10 місце