Ви є тут

Дмитро

Хлопчик\Дівчинка: 
Хлопчик
Походження: 
грецьке
Значення імені Дмитро: 

"присвячений богині Деметрі", "хлібороб"

Зменшувально-пестливі форми: 

Дмитрик, Митро, Діма, Дімуля, Мітя, Мітяй, Мітюха, Дімуха, Дімуша, Мітюля, Мітюня.

Дата іменин: 
24 Лютий
28 Травень
1 Червень
16 Червень
24 Вересень
4 Жовтень
8 Листопад
10 Листопад
28 Листопад
Риси характеру: 

Дмитро надзвичайно добра, активна і життєлюбна людина. Дмитро вірний дружбі, але жити з ним непросто. З ним можна довго спілкуватися на відстані, але сильна воля і впертість не дадуть спокою в домашній обстановці.

Дмитро може бути дуже талановитий, розумний і кмітливий, але добитися в житті нічого не зможе, поки не вгамує властиву йому балакучість. Дмитро також швидко закохується, як і остигає. У відносинах він сміливо йде до наміченої мети і часто досягає успіху. Але за успіхами в житті цього чоловіка, як правило, йдуть невдачі, після злетів - падіння. Стабільність не властива чоловікам з цим ім'ям.

У справах Дмитро спирається на логіку і зовсім забуває про дипломатію. Він готовий йти на ризик, його головна мета - бути кращим, не дати себе перевершити. Хоча Дмитро не позбавлений інтуїції, але часом про неї забуває. Його головний помічник у справах - холодний і раціональний розум.

З жінками Дмитро поводиться як справжній чоловік, хоча іноді йому не вистачає здібностей до зваблювання. У шлюб Дмитро вступає часто не один раз.

Відомі люди з таким іменем: 
Дмитро Доньский

Дмитро Доньский - великий князь московський та владимирський

Дмитро Менелєєв

Дмитро Менелєєв - російський вчений, хімік

Дмитро Шостакович

Дмитро Шостакович - композитор