Ви є тут

Діана

Хлопчик\Дівчинка: 
Дівчинка
Походження: 
латинське
Значення імені Діана: 

"божественна", у давньоримській міфології - богиня Місяця й полювання (у давньогрецькій міфології Діані відповідає Артеміда)

 

Зменшувально-пестливі форми: 

 Діанка, Діна, Дія, Ана, Аня, Дін

Дата іменин: 
13 Серпень
18 Вересень
Риси характеру: 

Діана дуже життєрадісна й енергійна натура. Кожна задача здається їй найголовнішою в житті, і вона кидає всі свої сили на її рішення. Це повторюється щоразу, а головної і єдиної мети Діана так і не знаходить. Для Діани немає нічого неможливого, оскільки вона завжди з усім справляється, оскільки володіє нескінченною енергією, логікою і аналітичним складом розуму.

Роботу Діана сприймає як обов'язок і неминучість й свої обов'язки вона виконує акуратно і професійно. Вона ніколи не поспішає і нічого не упускає, в роботі проявляє твердість і завзятість. 

Сімейне життя для неї необхідне, тільки у ньому вона може знайти спокій і гармонію в душі. Якщо у відносинах з чоловіком панує взаєморозуміння і спокій, то це додає Діані впевненості у своїх силах. Чоловік повинен взяти на себе турботу про матеріальне благополуччя і допомагати по дому. Для Діани важливо жити з розумною людиною, яка зможе її у всьому підтримати і дати мудру пораду. Якщо Діана щаслива в сім'ї, то її таланти та потенціал розкриваються в повній мірі.

Відомі люди з таким іменем: 
Діана

Діана - принцеса Уельська

Дайан Кітон

Дайан Кітон - американська акторка.

Дайана Росс

Дайана Росс - американська співачка