Ви є тут

Євген

Хлопчик\Дівчинка: 
Хлопчик
Походження: 
грецьке
Значення імені Євген: 

«благородний»

Зменшувально-пестливі форми: 

Євгенко, Женя, Женька, Женічка, Жека

Дата іменин: 
2 Лютий
25 Лютий
20 Березень
26 Грудень
Риси характеру: 

Євгену легко даються іноземні мови, математика, він добре пише вірші і грамотно говорить. У школі він зазвичай добре вчиться, радує своїми успіхами батьків.

У Євгена дуже добре розвинена інтуїція, він вміє помічати найменші деталі, які допомагають йому бути в курсі всіх подій. Євген дуже різнобічно розвинена молода людина, з якою приємно вести бесіди на будь-які теми. Євгену легко бути душею компанії, він комунікабельний, артистичний та інтелігентний.

Євгену подобається розбиратися в техніці, часто захоплюється логічними, математичними завданнями, різними головоломками. Євген не дуже любить творчу діяльність, йому краще даються логічні і послідовні дії. Він сумлінно працює, але не позбавлений честолюбства. Дуже часто Євген обирає технічні професії - інженера, програміста, архітектора, конструктора. Але у Євгенів розвинута також романтична натура, тому серед них багато письменників, акторів, журналістів.

У сімейному житті Євген зразковий чоловік і чудовий батько. У жінках Євген цінує відкритість, багатий внутрішній світ і чистоту душі, тому Женя досить ревнивий.

Відомі люди з таким іменем: 
Євген Гуцало

Євген Гуцало - український письменник

Євгеній Леонов

Євгеній Леонов - російський актор

Євгеній Моргунов

Євгеній Моргунов - російський актор