Ви є тут

Матвій

Хлопчик\Дівчинка: 
Хлопчик
Походження: 
давньоєврейське
Значення імені Матвій: 

"подарований Богом (Яхве)"

Зменшувально-пестливі форми: 

Матвейка, Матя, Матюха, Матюша, Матяха, Матяша, Мотя

Дата іменин: 
13 Липень
11 Жовтень
18 Жовтень
29 Листопад
Риси характеру: 

Матвій може бути сміливим і наполегливим, мати блискучий успіх, але його сильні сторони можуть в одну мить стати недоліками. Тоді власник цього імені стає авторитарним, марнославним, нетерплячим, імпульсивним і безрозсудним, стає глухим до всього навколо.

Для Матвія дуже важко знайти золоту середину - все або нічого. Однак, якщо він того забажає, він може прожити своє життя в гармонії з самим собою, якщо зможе знайти головне для себе в житті, розставити свої пріоритети. Вміючи направити свою енергію в потрібне русло, Матвій досягає великих успіхів, його багатий внутрішній світ сповнений ідей.

Матвій любить спілкування, воно для нього дуже важливе. Адже емоційна підтримка необхідна йому для самореалізації. Матвій прагне втамувати свою спрагу до знань, його не лякають такі науки як психологія, соціологія, астрології та етнологія, які дозволяють йому проявити його інтелектуальність.

Підходящу собі професію Матвій постарається вибрати з області, яка виключає бізнес, але підкреслює його працьовитість (менеджмент, бухгалтерський облік, банківська справа, економіка). Можна зустріти володаря цього імені в сферах, що вимагають певного ризику (поліція, військові) або ж мають елемент змагання (спорт). Матвій любить працювати руками, тому він може стати кравцем, шевцем, ковалем, скульптором і навіть хірургом.

Він щасливий, коли знаходиться в стабільних відносинах. Цей чоловік зовсім не романтик, хоча не позбавлений фантазій і незвичайних підходів у спілкуванні. Свій дім він сприймає як фортецю, тому шукає дружину, якій може довіряти безроздільно. Він може бути відкритим, розуміючим, хоча в деяких випадках може здатися самозакоханим і навіть грубим і черствим.

Відомі люди з таким іменем: 
Левій Матвій

Левій Матвій - один з 12 апостолів Ісуса Христа

Матяш Гуняді, король Матяш

Матяш Гуняді, король Матяш - угорський король

Матвій Яворський

Матвій Яворський - український історик та політичний діяч

Матвій Анічкін

Матвій Анічкін - російський музикант, учасник і засновник рок-групи «Круїз»