Ви є тут

Крістіна

Хлопчик\Дівчинка: 
Дівчинка
Походження: 
латинське
Значення імені Крістіна: 

"християнка", жіноча пара до чоловічого імені Крістіан, католицький варіант українського імені Христина

Зменшувально-пестливі форми: 

Кристинка, Кристя, Тина, Кристен, Крисси, Крис, Криста

Дата іменин: 
24 Липень
Риси характеру: 

Крістіна кмітлива, рухлива дівчинка, з прекрасно розвиненою пам'яттю. Вона дуже спостережлива, і хоча з боку здається, що вона сором'язлива, але легко налагоджує контакти з незнайомими людьми.

В особистому житті Крістіна достатньо мінлива. Вона відчуває потребу у взаємних почуттях. При цьому дуже швидко закохується і розчаровується. Христину буває складно зрозуміти, адже у неї непростий внутрішній світ і бурхливий темперамент. Дуже щаслива в шлюбі осіння Крістіна. Вона вміє згладжувати конфлікти, поступатися чоловікові. Крістіна прагне створити родину з надійним і добрим чоловіком.

У колективі Крістіна з усіма намагається підтримувати хороші взаємини, може постояти за себе. Жінка з цим ім'ям намагається домогтися гарного положення в суспільстві, вибрати високооплачувану роботу. Якщо ж вона стане домогосподаркою, то буде вважати своє життя нещасною. Крістіна гостро реагує на критику на свою адресу, дуже любить компліменти, часто буває розважлива і вміє вчасно скористатися слабкостями інших людей.

Відомі люди з таким іменем: 
Крістіна Агілера

Крістіна Агілера - американська співачка

Крістен Скотт

Крістен Скотт-Томас - англійська акторка

Крістіна Епплгейт

Крістіна Епплгейт - американська акторка

Крістіна Регеці

Крістіна Регеці - угорська фігуристка