Ви є тут

Ірина

Хлопчик\Дівчинка: 
Дівчинка
Походження: 
грецьке
Значення імені Ірина: 

"мир, спокій"

Зменшувально-пестливі форми: 

Ірка, Іринка, Іра, Ірочка, Іруся

Дата іменин: 
29 Квітень
18 Травень
26 Травень
1 Жовтень
Риси характеру: 

У дитячі роки Ірина самостійна й рішуча. Прагне більше перебувати в товаристві батька, ніж матері. Має гарні здібності, і навчання не жадає від її особливих зусиль. Здатна реально підходити до оцінки навколишньої її дійсності. Любить читати фантастичні романи й детективи, захоплюється спортом. Проливати сльози, співпереживаючи героям книги, ніколи не буде, тому що почуття сентиментальності їй не властиве, навпаки, у її характері присутня жорстокість.

Після закінчення школи для Ірини важливим моментом у житті стає придбання спеціальності, а потім і професійний ріст. Відповідально підходить до виконання будь-якої роботи. Товариська, швидко встановлює контакт із незнайомими людьми. У компанії поводиться вільно, не відмовиться випити вина. Краще почуває себе серед чоловіків, у жіночому товаристві їй стає нудно.

Ірина - влюблива натура, але голови в захопленнях не втрачає, завжди прагне зберегти незалежність. До вибору чоловіка підходить ґрунтовно. Буде відданою, вірною дружиною й буде користуватися повагою чоловіка й дітей. У заміжжі Ірина ніколи не підкоряє повністю своє життя інтересам чоловіка й домівці. Професійна діяльність у її житті завжди відіграє істотну роль. Ірина вміє добре готувати, захоплюється модними системами виховання дітей.

Відомі люди з таким іменем: 
Ірина Білик

Ірина Білик - українська співачка

Ірина Хакамада

Ірина Хакамада - російський політик

Ірина Муравйова

Ірина Муравйова - російська акторка

Ірина Родніна

Ірина Родніна - видатна російська фігуристка

Ірен Жоліо

Ірен Жоліо-Кюрі - французький фізик, донька Марії та П'єра Кюрі