Ви є тут

Григорій

Хлопчик\Дівчинка: 
Хлопчик
Походження: 
грецьке
Значення імені Григорій: 

"той, хто не спить"

Зменшувально-пестливі форми: 

Григір, Григорко, Гриша, Гришко, Грицько, Гриць

Дата іменин: 
1 Січень
18 Січень
23 Січень
25 Березень
28 Червень
21 Серпень
13 Жовтень
19 Листопад
27 Листопад
30 Листопад
Риси характеру: 

У дитинстві Григорій дуже живий і непосидючий хлопчик. Він дуже старається бути хорошим, битися не любить, але за себе обов'язково постоїть. Подорослішавши, він намагається бути рівним з оточуючими, ввічливий з усіма.

Григорій дуже чутливий, навіть різке слово або недоброзичливість співрозмовника можуть його вразити. Він завжди думає про те, щоб не образити нікого навіть словом. Гриша приділяє багато уваги своєму одягу і зовнішньому вигляду. Він залежний від думки оточуючих, йому хочеться подобатися всім.

Здібності Григорія можуть проявитися в області техніки - йому подобаються прикладні науки. Він дуже любить читати і розвинений всебічно. Завдяки цим знанням він може бути професіоналом у будь-якій професії. Але Грицько не кар'єрист і не йому не вистачає чуточки честолюбства, щоб бути успішним по-справжньому.

Григорій вірний тій жінці, яку вибере собі супутницею життя. До неї у нього не буде особливих вимог. Він цінує домашній затишок і любить смачно і різноманітно поїсти.

Відомі люди з таким іменем: 
Григорій Сковорода

Григорій Сковорода -  український просвітитель-гуманіст, філософ, поет, педагог

Григорій Квітка

Григорій Квітка-Основ'яненко — український прозаїк, драматург, журналіст, літературний критик і культурно-громадський діяч

Григорій Тютюнник

Григорій Тютюнник - український письменник