Ви є тут

Флора

Хлопчик\Дівчинка: 
Дівчинка
Походження: 
латинське
Значення імені Флора: 

«квітуча», «розкішна», «пишна»

Зменшувально-пестливі форми: 

Флор, Флорочка, Лора

Дата іменин: 
24 Листопад
Риси характеру: 

Флора має багатий внутрішній світ, вона - натхненна натура. Флора всерйоз захоплюється літературою, часто веде щоденники, може писати вірші або захоплюватися музикою, часто ходить в театр. Флора має розкішну зовнішність, під якою ховається тонка і чутлива душа. Розум дівчини швидше аналітичного складу. Флора володіє доброю пам'яттю, що легко дозволяє запам'ятовувати масу матеріалу.

Дівчина дуже активна, хитра і не піддається чужому впливу. Немає ситуації, яка поставила б Флору в глухий кут. Дівчина завжди знаходить вихід завдяки сильній волі, кмітливості та спритності. У Флори є потяг до вивчення іноземних мов. Вона може зробити хороші успіхи, ставши перекладачем, стюардесою або працюючи в торгівлі або на дипломатичній ниві.

Флора легко знаходить спільну мову з людьми, у спілкуванні дівчина проста, не любить зарозумілих і хвалькуватих людей, має дар слухати і переконувати. В своїй уяві Флора створює якийсь ідеал чоловіка, який і намагається потім знайти. Тому заміж вона виходить пізно, іноді так і не знайшовши свій ідеал. Чоловіка Флора прагне підпорядкувати собі, що найчастіше їй вдається. Дівчина може бути зразковою господинею лише по натхненню.

Відомі люди з таким іменем: 
Флора із Больє

Флора із Больє - католицька свята

Флора Бремлі

Флора Бремлі - американська акторка