Англійська для дітей

Великий Маззі - зелене чудовисько з космосу, він дуже добрий, тільки любить їсти годинники і всяку іншу техніку. Маззі випадково потрапляє в Гондоландію, де знайомиться Бобом і Сільвією. Сільвія - принцеса,закохана в Боба. А в цей час злий радник короля Корвакс будує плани як одружитися на Сільвії ... Добра цікава, зрозуміла для дітей історія.

Як показує практика, діти завжди з цікавістю вивчають щось нове для них. І хоча у віці 2-3 років вони зовсім не розуміють, навіщо з ними говорять, наприклад, англійською мовою, яка їм не знайома, проте, з цікавістю вивчають її, і на відміну від нас дорослих, не задаються питанням: «А мені це треба?» Багато хто з нас з легкістю процитують вірші, вивчені в дитинстві.

Тому до Вашої уваги невеличка підбірка віршів англійською мовою (важчі - з українським перекладом).

Спочатку для зовсім маленьких:

Психологами та педагогами розроблено багато прийомів, ігор та способів розвитку пам’яті дитини. І мами обирають серед них ті, які їм до вподоби та підходять їхнім діткам. Але давайте підемо далі й спробуємо розвивати пам'ять дитини та одночасно вивчати англійську (або будь-яку іншу іноземну) мову.

Такі заняття варто проводити з дитиною не лише з метою вивчення англійської мови, а в контексті загального розвитку дитини і розкриття її здібностей. Вивчаючи іноземні мови, ми покращуємо нашу пам'ять, а діти вивчають мову, граючи. 

Довідник Дітвори