Стартувала краудфандингова кампанія "Рідної абетки"

Рідна абетка

Вітаю!

Нещодавна ми з Благодійним Фондом "Помагаєм" запустили краудфандингову кампанію на сайті "Велика Ідея", щоб зібрати гроші на друк "Рідної абетки" та розповсюдження в Україні.

До старту ми йшли кілька месяців. Розпочинати краудфандингову кампанію, як виявилося, нелегко: потрібно усе підготувати, розрахувати, налагодити контакти. Особливо останнє важко, якщо ти інтроверт й не звикла просити про допомогу. Краудфандинг - не самий легкий шлях до втілення мрій, але це такий досвід, який я у будь-якому разі буду цінувати все життя.

Рідна абетка – це книжка про те, що ми любимо й цінуємо, що хочемо передати своїм дітям. Про віночок,  дівчат та козаків, про єдність, любов  та родину.  Й про сало також Smile Почитайте про неї мій окремий пост.
 

Юлія Сирих. Рідна Абетка

Наразі ми вже зібрали більше 15% від бюджету, усього за 3 дні! Сама кампанія буде йти лише 30 днів - це той термін, на який можна мобілізувати усі свої зусилля, робити максимум.  Сподіваюся, наш проект запалить багатьох й мотивує допомогти.

А на що ж ми збираємо? На лімітований наклад, який ми повністю (за виключенням книжок для винагород) передаємо дитячим установам України: маленьким бібліотекам, дитячим лікарням, гурткам. Тим, які потребують книжку, де вона буде корисною.

Дізнайтеся про кампанію більше, оберіть собі подарунок та тисніть велику кнопку "Фондувати"!

https://biggggidea.com/project/ridna-abetka-narodzhena-vilnoyu/

Також ви можете допомогти проекту інформаційно, просто розповівши про нього друзям - користуйтеся кнопками соціальних мереж та ділиться сторінкою на сайті "Велика Ідея". За цей ваш внесок, ми також будемо дуже вдячні!

Фондуйте! Тоді ця книжка з'явиться на папері, а найголовніше - потрапить до тих, кому вона справді потрібна.

ДЯКУЮ!

 

З повагою,
Юлія Сирих.
Дизайнерка. Письменниця. Мати.
http://abetka.syrykh.net

Коментарі
Додати відповідь