Ви є тут

Напиши сонячного листа!

22/04/2015

  • 0

Благодійна програма підтримки дітей, які втратили батьків під час війни на Сході України - проект "Сонячні листи" - вже працює у двох областях. Реалізацією проекту займається Центр соціального лідерства. У рамках проекту планується налагодити переписку дітей (сімей) загиблих Героїв з дітьми-однолітками (сім'ями) волонтерів та усіх бажаючих. Діти та родини будуть отримувати турботу, увагу, позитивні емоції.

Результатами виконання проекту мають стати відновлення психологічного стану дітей, які втратили батьків через війну на Сході України за допомогою постійного листування, а також вирішення гострих матеріальних проблем дітей Героїв. Також у планах організаторів проведення різноманітних заходів для підтримки родин та дітей.

Програма стартувала в таких областях: У березні у Вінницькій області. Під опікою 40 постраждалих сімей (50 дітей від 1-го до 17 років - 26 дівчаток та 24 хлопчика). Всі вони дуже потребують уваги та підтримки! У квітні в Івано-Франківській області. 25 дітей (10 дівчаток і 15 хлопчиків) з 17 сімей Героїв України потребують нашої підтримки. Найближчим часом планується впроваджувати програму і в інших областях.

До програми «Сонячні листи» може долучитися кожен! Запрошуємо державні установи, юридичні фірми, некомерційні організації, фізичних осіб підтримати програму.

Як можна долучитися:

1. Стати волонтером по листуванню. Волонтерами можуть бути діти шкільного віку, які за згодою та допомогою батьків, будуть писати листи для дітей-однолітків загиблих героїв. А також мами дітей дошкільного віку, які будуть переписуватися з дітками відповідного віку та їх мамами (листування з залученням дитини). Якщо у Вас є час та бажання писати листи для постраждалих дітей - потрібно заповнити реєстраційну форму http://tinyurl.com/o98wela

2. Перерахувати кошти на підтримку проекту: ГО «Центр соціального лідерства» Р/р 26004901366993 в ЗАТ "ОТП Банк", м. Київ МФО 300528, Код ЄДРПОУ 38908264 Благодійний внесок на проект «Сонячні листи»

Щомісячний публічний звіт за витрати - гарантуємо!

3. Стати інформаційним партнером: Надати інформаційну підтримку, розмістивши банер чи інформацію про програму на своїх ресурсах.

4. Стати волонтером-психологом. Якщо у Вас є психологічна освіта і Ви готові на волонтерських засадах надавати психологічну допомогу сім’ям, які постраждали через війну - реєструйтеся за адресою: Sonyachna.kraina@gmail.com 5. Стати волонтером на заходах для дітей в регіонах. Запрошуємо до співпраці письменників, художників, майстрів, музикантів, аніматорів.

6. Стати опікуном однієї з родин, яка постраждала під час війни.

Контакти: Телефони: + 38 (044) 591 28 48, + 38 (050) 388 36 99, e-mail: Sonyachna.kraina@gmail.com

Подробиці на сайті: Проект "Сонячні листи"

Коментарі
Додати відповідь