Ви є тут

«Маша і Ведмідь» - історія улюбленого мультфільму

17/11/2011

  • 1

Мультфільм «Маша і Ведмідь» однаково люблять як малюки, так і дорослі - і ті й інші вже з нетерпінням чекають появи нової серії. Але мало хто знає історію появи цього мультфільму ...

Людину, яка придумала ідею мультфільму «Маша і Ведмідь» звуть Олег Кузовков. Саме він є автором сценарію і продюсером популярного мультика .До цього Олег вже мав за плечима двадцятирічний досвід у мультиплікації.

За основу мультиплікаційного серіалу була взята відома багатьом казка про Машу і Ведмеді, яку, звичайно, істотно оновили.

Однією з характерних рис мультфільму є те, що його сюжети не тільки смішні, але і повчальні.

Сама ідея зробити новий мультиплікаційний серіал «Маша і Ведмідь» народилася у Олега Кузовкова ще чотирнадцять років тому, після того, як він з'їздив на відпочинок до Криму. Прототипом Маші стала дівчинка-непосида, яка через пару днів відпочинку вже змусила всіх дорослих на пляжі зариватися в пісок і запливати за буйки.

На довгі роки Олег Кузнєцов поклав ідею серіалу «у довгу шухляду» і повернувся до неї лише у 2007 році. Він написав сценарій майбутнього мультфільму, зробив рекламний буклет і підготував ділову пропозицію для бізнесменів, які б вклали гроші у виробництво «Маші і Ведмедя». Незабаром такий інвестор знайшовся, і справа зрушила з мертвої точки.

На даний момент, студія "Анімаккорд", яка і створює серії цього мультфільму планує випустити всього 32 серії. У роботі над «Машею і Ведмедем» зайнято близько 50 осіб. На створення однієї серії йде 4-5 місяців. Правда, одночасно створюється близько чотирьох серій. І тому нові випуски з'являються раз в один-два місяці.

Однією з учасниць цього процесу є юна актриса Аліна Кукушкіна, голосом якої в серіалі говорить Маша. Знайшли творці мультика Аліну випадково, через знайомих.

Мультфільм «Маша і Ведмідь» став настільки популярним, що в листопаді 2010 року вже з'явилася комп'ютерна гра «Маша і Ведмідь. Догонялки ». А буквально через місяць після цього ще одна навчальна гра «Маша і Ведмідь. Підготовка до школи». Більше того, за мотивом серіалу вже з'явився спектакль «Маша і Ведмідь», головну роль якої виконує актриса Марія Напрієнко.

Ось така історія ...

17 серія мультсеріалу зібрала більше 1.7 мільярда переглядів на ютубі, ставши одним із найбільш переглянутим відео всіх часів на цьому популярному відохостингу. Мультсеріал також дуже популярний в багатьох країнах світу, наприклад в Італії в 2015 році він став найбільш популярним мультфільмом. 

Також серіал є дуже комерційно привабливим. В 2015 році він заробив 225 млн доларів, куди входять не тільки права на трансляцію мультфільму в других країнах, але і продаж атрибутики, іграшок і т. д. під брендом Маші і ведмедя.

Серіал транслюється по українському телебаченню з перекладом на українську мову, що безперечно дуже добре.

Також є україномовний канал на Ютубі за адресою https://www.youtube.com/user/MashaBearUkraine

Ну і насамкінець додамо сюди всі серії Маші та Ведмедя:) Ось лінк - https://www.youtube.com/playlist?list=PL_JLCl4eYE2xxtMR9U6vxnrptlrr4GTME

По ньому знайдете плейлист всіх серій.

 

 

 

Коментарі
Зображення користувача Танюша.
Танюша

28/02/2012

Класний мультик!!!!!!!!!!! люблю МАШУ І ВЕДМЕДЯ!!!!!!!!!

Додати відповідь