Ви є тут

Анджеліна Джолі переживає, що діти будуть гіршими від неї

13/03/2012

  • 0

Голівудська акторка готова кинути кар'єру заради дітей.

Зоряне сімейство Анджеліна Джолі і Бред Пітт вже давно заявили про те, що готові залишити кінематограф заради того, щоб побути разом з сім'єю. Несподівано з'явилася нова версія того, чому пара на піку своєї популярності зважилася на такий крок.

Розповіла про причини сама Анджеліна Джолі. Виявляється, вона не хоче, щоб її діти були такими ж бунтарями, як вона в підлітковому віці.

- Так, ми обидва хочемо більше часу проводити з дітьми. Вони зовсім скоро вступлять у важкий підлітковий період, і за ними потрібне око та око. Нам пощастило бути дуже затребуваними, але кар'єра - не найважливіше у житті. Не можу уявити, що вони будуть гірше себе вести, ніж я в їх роки, але готова до всього.

Нагадаємо, що у Анджеліни Джолі та її чоловіка Бреда Пітта шестеро дітей! З них троє дітей усиновлені і троє рідних, для яких Анджеліна і Бред є біологічними батьками: сини Меддокс Шиван (англ. Maddox Chivan), Пакс Тьен (англ. Pax Thien) і Нокс Леон (англ. Knox Leon); дочки Захара Марлі (англ. Zahara Marley), Шайло Нувель (англ. Shiloh Nouvel) і Вів'єн Марчелін (англ. Vivienne Marcheline). Всі носять прізвище Джолі-Пітт (Jolie-Pitt), хоча лише троє - Шайло, Нокс і Вів'єн - є біологічними дітьми Анджеліни і Бреда Пітта. 

Коментарі
Додати відповідь